28.10.2020, Çarşamba
15 °C / 22 °C Denizli Hava Durumu

Genç mühendisin öldüğü yere karanfil bıraktılar

Haber Merkezi - 29 Temmuz 2017 Cumartesi - 13:47 Genç mühendisin öldüğü yere karanfil bıraktılar

Denizli’de bir grup motosikletçi, 24 Temmuz’da geçirdiği kazada yaşamını yitiren genç çevre mühendisi İbrahim Düzen’i unutmadı. Genç mühendis, düzenlenen motosiklet kortejiyle anıldı, yaşamını yitirdiği yere kırmızı karanfiller bırakıldı.

A- A+

Denizli’de son dönemde sıkçı meydana gelen motosiklet kazaları can yakıyor. İşte bunlardan birisi hafta başında yaşandı ve 28 yaşındaki İbrahim Düzen, Kınıklı ile Gerzele mahalleleri arasında bağlantıyı sağlayan Askeri Saha Geçiş Yolu’nda 09 BE 626 plakalı motosikletiyle orta refüje çarpmış ve olay yerinde hayatını kaybetmişti.

Motosiklet tutkunları, genç yaşta trafik kazasında ölen arkadaşlarını unutmadı. İbrahim Düzen ile birlikte bir süre önce İstanbul’da benzer bir kazada yaşamını yitiren Barkın Bayoğlu için anma korteji düzenledi.

Denizli Ticaret lisesi önünde buluşan motosikletliler, Gazi Bulvarı, Lise ve Çamlık caddelerini geçerek, Askeri Saha Geçiş Yolu’na geldi. Kazanın meydana geldiği yere kırmızı karanfiller bırakan motosikletliler, okunan basın bildirisinin ardından dağıldı.