29.10.2020, Perşembe
15 °C / 20 °C Denizli Hava Durumu

Denizlili gurbetçi aile kaza kurbanı

Haber Merkezi - 25 Ağustos 2017 Cuma - 20:59 Denizlili gurbetçi aile kaza kurbanı

Denizlili gurbetçi aile trafik kazası kurbanı. Yıllık izinden dönen Çelik Ailesi, Sırbistan’da trafik kazası geçirdi. Kazada karı-koca yaşamını yitirirken, çocukları yaralandı.

A- A+

Yıllık iznini Çivril’de geçiren Necati Çelik, eşi Nuray Çelik ve kızı Ayşe Beyza Çelik ile birlikte çalıştığı Almanya’nın Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti’nin Herne kentine dönmek üzere HER NZ 178 plakalı otomobil ile yola çıktı.

Almanya’ya doğru yol alan Çelik’in kullandığı otomobil, Sırbistan’ın Niş kenti yakınlarında TIR ile çarpıştı. Şarampole yuvarlanan otomobilin sürücüsü Necati Çelik ve eşi Nuray Çelik, feci şekilde can verdi. Araçta sıkışan Ayşe Beyza Çelik ise olay yerine gelen ekipler tarafından yaralı olarak kurtarıldı.

Necati ve eşi Nuray Çelik’in cenazelerinin Çivril’e getirileceği, Ayşe Beyza Çelik’in hastanede tedavi altına alındığı bildirildi.

Denizlili gurbetçi aile kaza kurbanı

Bu arada kazada hayatını kaybeden Necati Çelik’in yola çıkmadan bir gün önce sosyal medya hesabından, “Allah’ın izniyle yarın sıla yolculuğumuz saat gündüz birde. Tüm arkadaşlar ve akraba ve dostlar hakkınızı helal edin. İnşallah seneye görüşürüz” paylaşımını yaptığı görüldü.

Denizlili gurbetçi aile kaza kurbanı