26.05.2022, Perşembe
19 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. ASAYİŞ
  6. /
  7. Oğlunu son kez tabutta öptü

Oğlunu son kez tabutta öptü

Haber Merkezi - 3 Ağustos 2020 Pazartesi - 11:54 Oğlunu son kez tabutta öptü

Denizli’den bayram tatili için ailesiyle birlikte geldiği Salda Gölü’nde boğulan 13 yaşındaki çocuğun cansız bedeni morgdan yakınları tarafından alındı. Acılı baba oğlunun tabutunu açarak son kez baktı ve onu öperek son yolculuğuna uğurladı.

A- A+

Denizli’de ikamet eden Suriye uyruklu 4 kişilik ailenin 13 yaşındaki oğlu Hamzeh Hamami, serinlemek için kardeşleri ile Salda Gölü’ne girmiş, bir anda gözden kaybolan çocuğun cansız bedeni Antalya’dan gelen Jandarma Sualtı Kurtarma (SAK) Timi dalgıçları tarafından bulunmuştu.

OĞLU İÇİN “ECELİ GELMİŞ” DEDİ

Otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu Morguna gönderilen Hamzeh Hamami’nin cenazesi, bugün babası ve yakınları tarafından teslim alındı. Konuşmakta zorlanan baba Muhammet Hamami, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Göl çamurdu. Eceli gelmiş. Bu kadar” dedi.

• Salda Gölü’ne giden çocuk boğularak öldü

OĞLUNU ÖPÜP UĞURLADI

Oğlunun tabutunu omzuna yükleyen baba Muhammed Hamami, cenaze aracına konulduktan sonra hüzünlendi. Tabutu açıp oğluna son kez baktı, ardından alnından ve yanağından öptü. Yakınları tarafından cenaze aracının yanından alınan baba, sakinleştirilerek bölgeden uzaklaştırıldı.

BURDUR (İHA)