Market cinayeti saniye saniye kamerada – D20Haber
29.05.2024, Çarşamba
15 °C / 28 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. ASAYİŞ
  6. /
  7. Market cinayeti saniye saniye kamerada

Market cinayeti saniye saniye kamerada

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 25 Ağustos 2023 Cuma - 09:03Güncelleme: 25 Ağustos 2023 Cuma - 09:04
Market cinayeti saniye saniye kamerada

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde, bir markete yapılan ve 1 kişinin öldüğü, 1 kişinin yaralandığı olayın güvenlik kamerası kayıtları ortaya çıktı. Olayda ölen Merve Acar ile yaralanan Hasan S.’nin vurulma anı saniye saniye kameraya yansıdı.

İlçenin Kayıhan Mahallesi’nde 20 Ağustos’ta meydana gelen olayda, aralarında kız meselesi yüzünden tartışma çıkan Hasan S. (25) ile akrabası Yusuf S. (26) parkla buluşmuş, görüşmeye kız arkadaşı Buse K. ve 5 arkadaşıyla bilirlikte gelen Yusuf S.’yi gören Hasan S., bir markete sığınmış, peşinden gelen gruptan Yusuf S. pompalı tüfekle ateş etmişti.

VURULMA ANLARI KAMERADA

Haberin DevamıReklam
Açılan ateş sonucu Merve Acar’ın vurulup yere düşme anı, markete sığınan Hasan S.’nin de rafların arasına doğru koşarken vurulması saniye saniye güvenlik kamerasıca kaydedildi. Olay anında markette bulunan bir kadının da vurulan Merve Acar’a yardım etmeye çalıştığı görüldü.

KAÇIŞLARI KAMERADA

Yusuf S. ile olaya karıştığı belirlenen Emircan U, Muhammet S, Furkan A, İsmail B, Tolga G. ve Buse K.’nın marketten çıkıp kaçma anları da kamera kayıtlarına yansıdı.