07.07.2022, Perşembe
22 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. ASAYİŞ
  6. /
  7. Cinayetin nedeni istek şarkı çıktı

Cinayetin nedeni istek şarkı çıktı

Haber Merkezi - 19 Mayıs 2022 Perşembe - 19:14 Cinayetin nedeni istek şarkı çıktı

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde, cinayetle sonuçlanan bıçaklı kavgaya istek şarkının neden olduğu ortaya çıktı. Katil zanlısı ise tutuklandı.

A- A+

• Bıçakla yaralanan kişi, hastanede öldü

İlçenin Akköy Mahallesi’nde işlenen cinayetin ayrıntıları ortaya çıktı. Cinayetten bir süre sonra yakalanan 50 yaşındaki L.U.’nun ifadesinde, gazinoda eğlenirken müzisyenden bir şarkı çalmasını istediğini, 40 yaşındaki Gökhan Saygır’ın ise başka bir şarkı talep ettiğini, bunun üzerine aralarında tartışma çıktığını söylediği öğrenildi.

Şüphelinin, dışarıda devam eden kavgada, maktulü bacağından yaralamak isterken yanlışlıkla göğsünden bıçakladığını söylediği de ileri sürüldü.

KATİL ZANLISI TUTUKLANDI

Haberin DevamıReklam

Cinayet sonrası olay yerinden kaçan, ancak sabaha karşı jandarma ekiplerince aynı mahallede bir evde saklanırken yakalanan L.U., karakoldaki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi ve çıkarıldığı sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

EŞİYLE BOŞANMA AŞAMASINDAYMIŞ

Öte yandan, bıçaklı kavga sonrası olay yerine sevk edilen sağlık ekibinde yer alan T.S.’nin Karahayıt Acil Sağlık İstasyonu’nda görev yaptığı, üç çocuk annesi sağlıkçının olayde hayatını kaybeden eşiyle boşanma aşamasında olduğu öğrenildi.

OLAY

Akköy Mahallesi’ndeki bir eğlence mekanından gece geç saatte ayrılan Gökhan Saygır ile L.U. arasında sokakta kavga çıkmış, kavgada Gökhan Saygır göğsünden bıçakla yaralanmış ve kaldırıldığı Denizli Devlet Hastanesinde hayatını kaybetmişti.

DENİZLİ (AA)