Husumet güttüğü kişiyi beraat ettiği için öldürmüş – D20Haber
24.06.2024, Pazartesi
26 °C / 43 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. ASAYİŞ
  6. /
  7. Husumet güttüğü kişiyi beraat ettiği için...

Husumet güttüğü kişiyi beraat ettiği için öldürmüş

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 5 Mayıs 2023 Cuma - 16:22Güncelleme: 5 Mayıs 2023 Cuma - 18:09
Husumet güttüğü kişiyi beraat ettiği için öldürmüş

Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde bir kişinin öldürüldüğü cinayet olayıyla ilgili 2 kişi yakalandı. Cinayette kullanılan av tüfeğiyle ateş ettiği bildirilen Ahmet Ö.’nün ifadesinde, öldürdüğü kişinin 2 yıl önce kendisini bıçakladığını, beraat edince de cinayeti işlediğini söylediği bildirildi.

•TIKLAYIN | Husumetlisini öldürdü

İlçenin Gerzele Mahallesi Yeşil Vadi Caddesi’nde dün meydana gele olayda, 24 yaşındaki Murat Avcı, oturduğu apartmanın önünde av tüfeğiyle vurularak öldürülmüş, cinayetten sonra olay yerinden kaçan zanlı Ahmet Ö., daha sonra polise giderek teslim olmuştu.

Olay sırasında Ahmet Ö.’nün yanında olduğu bildirilen bir kişi daha yakalanırken, emniyetteki işlemlerin ardından şüpheliler adliyeye sevk edildi.

Ahmet Ö., sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

İLK İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Ahmet Ö’nün ilk ifadesinde, yaklaşık 2 yıl önce Avcı’nın kendisini bıçakladığını ve bundan dolayı aralarında husumet olduğunu, beraat edince de olayı gerçekleştirdiği söylediği öğrenildi.

Haberin DevamıReklam
Cinayet şüphelisi, adliyeye getirilişinde kendisini bekleyen ailesine “Aslan gibiyim aslan, hiç merak etmeyin, aslan gibiyim” dediği duyuldu.

Rahat tavırlarıyla dikkat çeken Ahmet Ö., kendisine yöneltilen “Pişman mısınız?” sorusuna ise “Pişmanım tabii ki. Kendi ailemi ve onun ailesini yaktım” diyerek cevap verdi.

Şüpheli, sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

DENİZLİ (İHA)