04.03.2021, Perşembe
5 °C / 18 °C Denizli Hava Durumu

Hırsızlık yapıp, üstüne çay demleyip içtiler

Haber Merkezi - 10 Şubat 2021 Çarşamba - 16:53 Hırsızlık yapıp, üstüne çay demleyip içtiler

Denizlispor alt yapı futbolcularının çalıştığı statta son 1,5 ayda üçüncü hırsızlık olayı meydana geldi. Antrenör ve sporcuların malzemeleri çalan hırsızlar, çay demleyip içmiş.

A- A+

Denizlispor’un U19 takımının çalıştığı Doğan Seyfi Atlı Stadı’nda, önceki gece saatlerinde henüz kimliği belirlenemeyen kişi veya kişiler tarafından pencere ve kilitler kırılarak hırsızlık olayı gerçekleştirildi. Sabah saatlerinde stada gelen hizmetli pencere ve kilitlerin kırıldığını fark etmesi üzerine 112’yi arayarak ihbarda bulundu. Yapılan incelemede, futbolcuların spor malzemelerinin çalındığı belirlendi. Tesisteki güvenlik kameraları çalışmadığı için hırsızlık olayının şüphelileri henüz tespit edilemedi.

ÇIKMADAN ÖNCE ÇAY DEMLEYİP İÇMİŞLER

Bu arada hırsızların malzemeleri çaldıktan sonra bina içerisinde çay demleyip içtikleri, daha sonrasında ise yeşil zemine çapa ile zarar verdikleri belirlendi. Uzun süre tesislerde kalan hırsızların rahatlığı pes dedirtti.

Statta 1,5 ay içerisinde 3 ayrı hırsızlık olayı gerçekleştirildiği bildirilirken, alınan parmak izlerinden şüphelilere ulaşılması için çalışma başlatıldı.

DENİZLİ (İHA)