Taksici bıçaklandı, meslektaşları kontak kapattı – D20Haber
19.06.2024, Çarşamba
24 °C / 41 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. ASAYİŞ
  6. /
  7. Taksici bıçaklandı, meslektaşları kontak kapattı

Taksici bıçaklandı, meslektaşları kontak kapattı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 20 Mayıs 2023 Cumartesi - 18:33Güncelleme: 20 Mayıs 2023 Cumartesi - 18:33
Taksici bıçaklandı, meslektaşları kontak kapattı

Denizli'de taksici, tartıştığı moto kuryenin aynı mesleği yapan arkadaşı tarafından 5 yerinden bıçaklandı. Olayın ardından yoğun bakıma alınan taksicinin meslektaşları kısa süreliğine kontak kapattı.

Olay, Pamukkale ilçesinin Ertuğrul Gazi Caddesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, 35 yaşındaki taksi şoförü Osman Tiryaki, yol verme yüzünden bir moto kurye ile tartışmaya başladı. Tam o sırada olay yerine başka bir moto kurye geldi ve tartışmaya ortak olarak taksi şoförünü 5 yerinden bıçakladı. Kanlar içinde yere yığılan Tiryaki, hastaneye kaldırılırken moto kuryeler gözaltına alındı.

TEPKİ İÇİN KONTAK KAPATTILAR

Haberin DevamıReklam
Olayı duyan diğer taksi sürücüleri tepki göstererek kontak kapattı. Hastanede tedavisi süren ve durumunun iyiye gittiği öğrenilen meslektaşları için birlik olan taksiciler, son zamanlarda yaşanılan bu olayların son bulmasını istedi.

Meslektaşının yaşadığı durumu son aylarda daha çok karşılaştıklarını ifade eden Şerif Dede, “Bugün arkadaşımı kuryeci ile tartışmış. Başka bir kuryeci ise sonradan gelip olaya dahil oluyor ve taksici arkadaşımızı bıçaklıyor. Biz bu durum için kontak kapattık. Bugün çalışmıyoruz. Arkadaşımızın sağlık durumu şu anda iyi deniliyor. Bizim buralarda son 2 aydır 4-5 defa yaşandı” dedi.