30.06.2022, Perşembe
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. ASAYİŞ
  6. /
  7. Kentin en işlek caddesinde güpegündüz bıçaklandı

Kentin en işlek caddesinde güpegündüz bıçaklandı

Haber Merkezi - 29 Mart 2021 Pazartesi - 15:07 Kentin en işlek caddesinde güpegündüz bıçaklandı

Denizli’de onlarca polisin görev yaptığı kentin en işlek caddesinde bir genç bıçaklı saldırıya uğradı. Yoğun kan kaybeden gence ilk müdahaleyi çevredeki esnaf yaptı. Esnaf kan kaybını kablo ile turnike yaparak durdurmaya çalıştı.

A- A+

Denizli’de kentin en işlek caddesi olan Gazi Bulvarı üzerinde 19 yaşındaki Halil Can İskender bıçaklı saldırıya uğradı. Arkadaşları ile birlikte yürüyüş yapan İskender, kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından bıçaklandı.

Bir anda kanlar içinde yere yığılan Halil Can İskender’in yoğun kan kaybı yaşadığı görüldü. Bu sırada çevre esnafı bir kablo ile bacağını sıkarak turnike yaptı, kan kaybını engellemeye çalıştı. Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri kan kaybeden Halil Can İskender’e müdahale etti. Yaralı genç daha sonra hastaneye kaldırıldı.

Haberin DevamıReklam

Polis merakla olayı izlemeye çalışan kalabalığı olay yerinden uzaklaştırmakta güçlük çekti. Halil Can İskender’in arkadaşları yolda yürüdükleri sırada arkadaşlarının bıçaklandığını fakat kimin saldırdığını fark edemediklerini söyledi.

Polis olay yerindeki işletmelerin güvenlik kameralarını izleyerek saldırganı tespit etmeye çalışacak.