27.07.2021, Salı
21 °C / 37 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. ASAYİŞ
  6. /
  7. Kaçırılan iş insanını polis böyle buldu

Kaçırılan iş insanını polis böyle buldu

Haber Merkezi - 12 Temmuz 2021 Pazartesi - 18:07 Kaçırılan iş insanını polis böyle buldu

Denizli’de kaçırılan ve polisin operasyonuyla kurtarılan iş insanı, tutulduğu yerde elleri, ayakları ve ağzı bantlanmış olarak bulundu. Olayla ilgili yakalanan 4 kişi ise tutuklandı.

A- A+

Gümüşçay Mahallesi’nde tekstil fabrikası bulunan 49 yaşındaki Ömer Aldırmaz, 9 Temmuz’da iş yerinden ayrılmış, ancak esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmuştu. Kayıp ihbarının ardından polisin operasyonuyla Çal’ın İsabey Mahallesi’nde tutulduğu adreste bulunan Aldırmaz’ın kaçırılmasıyla ilgili detaylar ortaya çıktı.

Güvenlik ve mobesa kameraları ile PTS kayıtlarını inceleyen polis ekipleri, Aldırmaz’ın kullandığı araçla Tavas yönüne gittiğini, 4-5 saat sonra aynı araçla geri dönüp Kaklık tarafına yöneldiği ve direksiyonda bir başka kişinin bulunduğunu, sonra da aracın terk edildiğini belirledi.

Genişletilen soruşturma kapsamında yapılan teknik ve fiziki takiple, Aldırmaz’ın Çal’a bağlı İsabey mahallesi’ne götürüldüğü ve burada bir adreste tutulduğu belirlenerek, operasyon için düğmeye basıldı. Aldırmaz, elleri, ayakları ve ağzı bantlı olarak bulundu.

Kaçırılan iş insanının tutulduğu adreste 2, Süller Mahallesi’nde 1 ve kent merkezinde 1 kişi yakalandı. Olayla ilgili gözaltına alınan ve işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen 4 kişi tutuklandı.