Kocasının katilini arıyor – D20Haber
29.05.2024, Çarşamba
15 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. ASAYİŞ
  6. /
  7. Kocasının katilini arıyor

Kocasının katilini arıyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 13 Mart 2023 Pazartesi - 18:03Güncelleme: 13 Mart 2023 Pazartesi - 18:04
Kocasının katilini arıyor

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde 2 yıl önce işlenen cinayette kocası öldürülen Seher Durna, televizyon programı ile Burak Durna’nın katilini arıyor.

• TIKLAYIN | Kapısının önünde öldürüldü

“Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme” programına katılan Seher Durna, 21 Ocak 2021’de kocası Burak Durna’nın öldürülmesi olayını anlattı. Kocasının adalet önünde hesap vermesini isteyen genç kadın, olay akşamını anlattı.

Olayı anlatırken “İş çıkışı akşam eve dönerken minibüsten indim ayaklarım geri geri gitti. Kötü bir şey olduğu hissi geldi” diye sözlerine başlayan Seher Durna, “Eve yaklaştım, inilti sesi geldi. Yanına gittim, ağzından kan geliyordu. Sağıma soluma baktım, yardım isteyecek birini aradım. Vertigo rahatsızlığı vardı, düştüğünü sandım. Çevirince ensesinde ve kafasından vurulduğunu gördüm” dedi.

Haberin DevamıReklam
Hemen ambulans için arama yaptığını söyleyen Seher Durna, “Saat 20.16 ve 20.18’de iki defa aradım. Ambulans 4-5 dakikada geldi. Ancak hastanede hayatını kaybetti” diye konuştu.

Didem Arslan Yılmaz’ın neden ayaklarının geri geri gittiği sorusuna Durna, “Tamamen his, hissettim sanki” yanıtını verdi.

Eşiyle sosyal medyadan tanışıp evlendiklerini anlatan Seher Durna, “husumetlisi var mıydı?” sorusu üzerine “Cinayetten 2-3 ay önce aracının lastikleri patlatılıyordu. Eşim benimle pek fazla bir şey paylaşmıyordu. ‘Kamera taktıralım’ dedim, geceleri uyuyamıyordum. Park nedeniyle bir kişiyle tartışmış ama isim söylemedi” ifadelerini kullandı.

OLAY

Burak Durna, iki yıl önce iş dönüşü Cumhuriyet Mahallesi 1270 Sokak’taki evinin önünde vurulmuş, kaldırıldığı Pamukkale Üniversitesi Hastanesinde hayatını kaybetmişti.