27.07.2021, Salı
21 °C / 37 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. ASAYİŞ
  6. /
  7. İş insanı esrarengiz şekilde kayboldu

İş insanı esrarengiz şekilde kayboldu

Haber Merkezi - 9 Temmuz 2021 Cuma - 23:52 İş insanı esrarengiz şekilde kayboldu

Denizli’de, tekstil fabrikası bulunan iş insanı, esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. 49 yaşındaki Ömer Aldırmaz’ın kullandığı aracı terk edilmiş bulan yakınları, kaçırılmış olabileceğini düşünüyor.

A- A+

Tekstil fabrikası sahibi Ömer Aldırmaz, gece saatlerinde fason işi yaptırdığı Tavas ilçesine gittiği sırada telefonu kapandı. Aldırmaz’dan haber alamayan eşi Fatma Aldırmaz, üretim yapılan yeri aradığında oraya gitmediğini öğrendi. Ardından 112’yi arayarak ihbarda bulundu.

• Kayıp olarak aranıyordu, kaçırıldığı belirlenip operasyonla kurtarıldı

Gece saat 01.20 sıralarında Aldırmaz’a ait aracın Denizli’ye döndüğü tespit edildi. Ardından iş insanının aracı Honaz’ın Gürlek Mahallesi yakınlarında terk edilmiş halde bulundu. Yakınlarının hayatından endişe ettiği ve kaçırılmış olabileceğini düşündüğü Aldırmaz’ı, ekipler her yerde arıyor.

“HAYATINDAN ENDİŞE EDİYORUZ”

Fatma Aldırmaz, eşinin dün geceden bu yana kayıp olduğunu ve her yerde aradıklarını belirterek, “Eşim beni arayarak Tavas’a iş için gittiğini söyledi. Tavas’ta fason işi yapıyordu. Gece 24.34 gibi telefonu kapandı. Ardından kendisine ulaşamadık. Fason üretim yaptırdığı kişiyi aradık ve kendisi eşimin hiç yanına uğramadığını söyledi. Kamera görüntülerinde akşam 21.15 gibi Tavas’a girdiği görülüyor. Gece 01.20 gibi de aracı ile Tavas’tan Denizli’ye dönüyor. Ancak, aracın içinde eşim mi yoksa başka birimi var belli değil. Telefonu kapandıktan sonar emniyette haber verdik. Her yerde aradık, ancak ulaşamadık. Aracı daha sonra Gürlek tarafında terk edilmiş gibi bulundu. Hayatından endişe ediyoruz ve bir an önce bulunmasını istiyoruz” dedi.

DENİZLİ (İHA)