02.02.2023, Perşembe
-1 °C / 9 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. ASAYİŞ
  6. /
  7. Hırsızı hastane fişi yakalattı

Hırsızı hastane fişi yakalattı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 24 Aralık 2022 Cumartesi - 13:03Güncelleme: 24 Aralık 2022 Cumartesi - 13:03
Hırsızı hastane fişi yakalattı

Denizli’nin Tavas ilçesinde bir kişi, çalıntı olduğu öne sürülen malzemelerle yakalandı. Elektrik panosunun içinden çıkan hastane muayene fişi, Uşak’ın Ulubey ilçesinde de meydana gelen hırsızlık olayının bilgisini ortaya çıkardı.

Tavas ilçesindeki sulama kanalında meydana gelen hırsızlık olayı , çok sayıda çiftçinin mağduriyetine yol açtı. Şikayet üzerine Tavas İlçe Jandarma Komutanlığı ve JASAT tarafından olayı aydınlatmak için çalışma başlatıldı.

Haberin DevamıReklam

Belirlenen şüpheli ve kullandığı aracın belirlenmesinin ardından operasyon için harekete geçildi. Durdurulan araçta yapılan aramada, jeneratör, su pompası, elektrik panosu gibi çalıntı olduğu değerlendirilen malzeme bulundu.

Gözaltına alınan ve 2 suç kaydı bulunan 32 yaşındaki F.A., araçtaki malzemelerin çalıntı değil kendisine ait olduğunu iddia etti.

Bu arada, elektrik panosunun içinde Uşak Ağız ve Dış sağlığı Hastanesinden alınan muayene fişi bulundu. Hastane yetkilileriyle görüşmenin ardından fişte ismi yazılan kişiye ulaşıldı. Hastane fişinde ismi yazılı olan kişi, Ulubey Belediyesinde memur olarak çalıştığını, malzemelerin belediyeye ait su deposundan çalındığını söyledi.

F.A. jandarmadaki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.