31.10.2020, Cumartesi
9 °C / 20 °C Denizli Hava Durumu

İçerisinde 5 bin TL’lik makyaj malzemesi bulunan çantayı çaldı

Haber Merkezi - 8 Şubat 2020 Cumartesi - 16:21 İçerisinde 5 bin TL’lik makyaj malzemesi bulunan çantayı çaldı

Denizli’de yolculuğuna çıkmak için hazırlık yapan ve eşyalarını dışarı taşıyan genç kadının istinat duvarının üstüne koyduğu makyaj çantası kimliği belirsiz bir kişi tarafından çalındı. Çalınan çantanın içerisinde yaklaşık 5 bin TL’lik makyaj malzemesi bulunduğu öne sürüldü.

A- A+

Olay, Pamukkale ilçesinin Çamlaraltı Mahallesi’nde meydana geldi. İzmir’e gitmek için sabah erken saatlerde eşyalarını dışarı taşımaya başlayan H.K., içerisinde yaklaşık 5 bin TL’lik makyaj malzemesi bulunan çantayı aracına yerleştirmek üzere oturduğu binanın istinat duvarına bıraktı.

Valizlerini araca yerleştirdikten sonra geri gelen H.K., makyaj çantasının koyduğu yerde olmadığını görünce bir süre çantayı aradı. Daha sonra binanın güvenlik kameralarına bakan H.K., çantasının tanımadığı bir şahıs tarafından duvarın üstünden alındığı gördü. Güvenlik kameralarının kayıt ettiği hırsızlık olayında, kaldırımda yürüyen ve orta yaşlarda olduğu tahmin edilen bir şahıs duvarın üstündeki çantayı görüp önce eli ile dokunup sonra yürümeye devam ediyor. Birkaç saniye sonra tekrar geri gelen şahıs ardından çantayı alarak olay yerinden ayrılıyor.

H.K., isimli kadının olayın ardından polise giderek şikayetçi olduğu öğrenildi.

DENİZLİ (İHA)