Direksiyon hocası kursiyerini taciz etti – D20Haber
08.12.2023, Cuma
8 °C / 12 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. ASAYİŞ
  6. /
  7. Direksiyon hocası kursiyerini taciz etti

Direksiyon hocası kursiyerini taciz etti

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 12 Ekim 2023 Perşembe - 17:43Güncelleme: 12 Ekim 2023 Perşembe - 17:44
Direksiyon hocası kursiyerini taciz etti

Denizli'de, sürücü kursunda direksiyon eğitimi usta öğreticisinin kursiyerini taciz ettiği ve daha sonra evine kadar takip ettiği iddia edildi. İddia üzerine soruşturma başlatıldı.

Geçtiğimiz hafta özel bir ehliyet kursunda eğitim alan bir kursiyer, direksiyon hocasının tacizine uğradığını öne sürdü. Kursiyer polis ekiplerine başvuruda bulundu ve konuyla ilgili ekiplerce soruşturma başlatıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Denizli Sürücü Kursları ve Eğitimciler Derneği Başkanı Özmen Atalay, taciz olayı iddiasıyla ilgili kendilerinin de rahatsız olduğunu, sürücü kursları olarak şüpheli hocayı camiada barındırmayacaklarını söyledi.

Haberin DevamıReklam
Önceliklerinin her zaman eğitim ve ehliyet olduğunu belirten Atalay, “Kendini bilmez bir usta öğreticinin bir kursiyerimize yapmış olduğu taciz olayı bizleri derinden üzmüştür. Sürücü Kursları olarak her kursiyerimiz bizim için çok değerli ve Önemlidir. İlgili şahsın asla tasnif etmediğimiz bu davranışı bizleri de çok rahatsız etmiştir. Şahısla ilgili kurumu derhal iş akdine son vermiş ve gerekli davaları açmıştır. Sürücü kursları olarak bu gibi kişileri camiamızda barındırmayacağımızı bilinmesini isteriz. Önceliğimiz her zaman önce eğitim sonra ehliyet olmuştur. Bu nedenle Kurumlarımızın bu şahıs yüzünden zan altında bırakılmasını da asla uygun bulmuyoruz” ifadelerini kullandı.

DENİZLİ (İHA)