01.03.2021, Pazartesi
2 °C / 12 °C Denizli Hava Durumu

Boşandığı, ancak birlikte yaşadığı kadını bıçakladı

Haber Merkezi - 19 Ağustos 2020 Çarşamba - 22:52 Boşandığı, ancak birlikte yaşadığı kadını bıçakladı

Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde böbrek hastası kadın, diyaliz tedavisinden çıkıp evine giderken sokak ortasında boşandığı eşi tarafından bıçaklandı. Hastaneye kaldırılan kadının durumunun ağır olduğu bildirildi.

A- A+

Olay, ilçenin Merkezefendi Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Antalya’da yaşayan böbrek hastası olan 36 yaşındaki Naime Ceylan, 11 yıl önce anlaşmalı olarak boşandığı, ancak birlikte yaşamaya devam ettiği eşi Ali Rıza K. ile tartışmasının ardından ağabeyinin yaşadığı Denizli’ye taşındı.

Haftada üç kez diyaliz tedavisi alan Ceylan, bugün yine diyaliz merkezine gitti. Cihaza bağlanmasının ardından diyaliz merkezinden çıkan Ceylan, kendisini takip eden boşandığı eşi Ali Rıza K. tarafından bıçaklandı.

Kanlar içinde yerde yığılan kadının yardımına diyaliz merkezi çalışanları koştu. Hemşireler ilk müdahaleyi yaparken, 112’den de yardım istendi. Olay yerine gelen sağlık ekibi, ağır yaralanan Naime Ceylan’ı Denizli Devlet Hastanesine götürdü.

Olay sonrası kaçan Ali Rıza K. ise yakalanarak gözaltına alındı. Ali Rıza K.’nın ifadesinde, eşinin cep telefonunu kontrol ettiğini, sürekli olarak mesajlaştığını ve kadın isimleri ile kayıtlı numaraları aradığında ise telefona erkeklerin çıktığını, bu nedenle tartıştıklarını, daha sonra da Ceylan’ın evi terk ettiğini söylediği belirtildi.

DENİZLİ (İHA)