Güzellik merkezinde 25 bin liralık bakım yaptırdı, ücreti ödemeden kaçtı – D20Haber
25.05.2024, Cumartesi
14 °C / 28 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. ASAYİŞ
  6. /
  7. Güzellik merkezinde 25 bin liralık bakım...

Güzellik merkezinde 25 bin liralık bakım yaptırdı, ücreti ödemeden kaçtı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 17 Nisan 2024 Çarşamba - 10:58Güncelleme: 17 Nisan 2024 Çarşamba - 11:20
Güzellik merkezinde 25 bin liralık bakım yaptırdı, ücreti ödemeden kaçtı

Denizli’de gittiği güzellik merkezinde 25 bin lira tutan işlem ücretini ödemek için ATM’den para çekeceğini söyleyen kadın bir daha geri dönmedi. İş yeri sahibi ise kadın hakkında suç duyurusunda bulundu.

Kentte hizmet veren bir güzellik merkezine sosyal medya üzerinden ulaşan kadın, yaptıracağı işlemleri söyleyerek fiyat bilgisi aldı. Daha sonra randevu oluşturan kadın, merkeze gelerek işlemlerini yaptırmaya başladı.

 

Güzellik merkezinin sahibi Bahar Sağun, kadının salona geldikten sonra istediği saçı seçtiğini ifade ederek, protez tırnak ve botoks işlemi yapıldığı söyledi. Sağun işlemlerin 7 saat sürdüğünü kaydeden Sağun, “İşlem bitmesine yakın biz bayana ‘Ödemeyi nakit mi, kartla mı yapacaksınız’ diye sorduk. Bize ‘Arkadaşlarım parayı getirecek’ dedi, biz de güvendik” dedi.

Haberin DevamıReklam
Kadının daha sonra taksiye bindiğini söyleyen Sağun, “Taksicinin durmasını istedik. Parayı ödemediğini söyledik. Taksici üstümüze sürdü, sonra durdu. İçinden iki tane adam indi. Adamlar üzerimize yürüyünce biz parayı ödemediğini söyledik. Adamlar bize kadının parayı çekip getireceğini söyledi. Biz inanmadık ama adamlar ‘Biz kefiliz’ dediler. Kadın bize ‘Çantam var içeride’ dedi. Çantası var ama çantasının içi bomboş. Kefil olarak burada kalan adamlar sonra ‘Biz bayanı tanımıyoruz’ dediler. Bu kadının bulunmasını istiyoruz. Diğer meslektaşlarımda uyarıyorum. Lütfen dikkat etsinler. Bu olaydan sonra başka arkadaşlarla görüştüğümüzde aynı kadınının başka bir saç kaynak merkezine de aynısını yaptığını öğrendik. Bunun önüne geçilmesini istiyorum. 25 bin TL zararım var emeğimizin karşılığını bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Sağun, savcılığa giderek suç duyurusunda bulunduklarını dile getirdi.

DENİZLİ (İHA)