29.07.2021, Perşembe
25 °C / 40 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. ASAYİŞ
  6. /
  7. Alkollü kadın yarı çıplak araçların önüne...

Alkollü kadın yarı çıplak araçların önüne atladı

Haber Merkezi - 9 Temmuz 2021 Cuma - 14:17 Alkollü kadın yarı çıplak araçların önüne atladı

Denizli’de, akan trafikte yarı çıplak araçların önüne atlayan alkollün kadın, polisi çileden çıkardı. Polise zor anlar yaşatan kadın, vatandaşların verdiği kıyafeti de giymedi.

A- A+

Olay, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı’nda meydana geldi. Alkollü olan E.C., seyir halinde olan araçların önüne atlayarak sürücülere zor anlar yaşatmaya başladı. Çevredeki vatandaşların uyarıların aldırmayınca polisten yardım istendi.

İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık görevlileri tarafından müdahale edilmesini istemeyen E.C., polisi de çileden çıkardı. Ayakta durmakta zorlanan alkollü kadın, olay yerinden ayrılmamak için elinden geleni yaptı. Bu arada, yoldan bir tanıdığı, sakinleştirmek yoğun çaba sarf etti.

Tatile gitmek istediğini söyleyen E.C.’yi, polis ekipleri tutmakta zorluk çekerken, E.C. kendisini görüntüleyen gazetecilere, “Beni böyle zoom alarak çek. Yıllardır cinsel içerikli filmimizi çektiler zaten” dedi.

Yoldan geçen bir vatandaş ise aldığı şalvarı yarı çıplak kadına giydirmeye çalıştı. Israrlara rağmen şalvarı giymeyen alkollü kadın, elini kolunu sallaya sallaya olay yerinden ayrıldı.

DENİZLİ (İHA)