29.11.2022, Salı
9 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. ASAYİŞ
  6. /
  7. 20 hırsızlık olayının faili 2 şüpheli...

20 hırsızlık olayının faili 2 şüpheli yakalandı

Haber Merkezi - 29 Eylül 2022 Perşembe - 12:30 20 hırsızlık olayının faili 2 şüpheli yakalandı

Denizli’nin üç ilçesinde meydana gelen 20 hırsızlık olayının faili olarak aranan 2 şüpheli, JASAT dedektifleri ve jandarma ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.

A- A+

Bekilli, Çivril ve Çal ilçelerinde kamu kurum ve kuruluşlarında meydana gelen 20 hırsızlık olayını aydınlatmak için yoğun mesai harcayan JASAT dedektifleri, güvenlik kamerası kayıtlarını da inceleyerek şüphelilerin izini buldu.

Son 6 ayda Bekilli, Çal ve Çivril’de meydana gelen hırsızlık olaylarının faili oldukları belirlenen 27 yaşındaki Osman K. ile 29 yaşındaki Mitat A.’nın Uşak’ta oldukları tespit edildi.

Haberin DevamıReklam

Ardından da JASAT dedektiflerinin koordinesinde Bekilli, Çivril ve Çal iİçe Jandarma komutanlıkları ekiplerinin katılımıyla gerçekleştirilen operasyonda şüpheliler gözaltına alındı.

Jandarmadaki işlemlerin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilen Osman K. ve Mitat A., çıkarıldıkları mahkemede tutuklandı.

Üç ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarında gerçekleşen hırsızlık olayının faillerinden Osman K.’nın 18, Mitat A.’nın 2 suç kaydının bulunduğu bildirildi.