29.06.2022, Çarşamba
19 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. ASAYİŞ
  6. /
  7. Denizli polisi bir aile

Denizli polisi bir aile

Haber Merkezi - 19 Nisan 2017 Çarşamba - 10:24 Denizli polisi bir aile

Denizli Emniyet Müdürlüğü, personele yönelik uygulamalarına bir yenisini daha ekledi. İl Emniyet Müdürlüğü yönetim kademesi ile emniyet mensupları yemekte buluşarak “biz bir aileyiz” mesajı verildi.

A- A+

Daha önce “Gayret Sizden İkram Bizden” aracını gece nöbetlerinde yoğun tempoda çalışan personelin moral ve motivasyonlarını arttırmak amacıyla faaliyete geçiren, polis ile vatandaşlar ve mahalle muhtarlarını kahvaltıda bir araya getiren İl Emniyet Müdürlüğü, bir ilki daha gerçekleştirdi.

YÖNETİM İLE PERSONEL YEMEKTE BULUŞTU

Özellikle referandum süresince yoğun tempoda çalışan 4 ve daha fazla çocuklu emniyet personeli, aileleri ile birlikte Polis Evi’nde verilen öğle yemeğinde ağırlandı. Yemeğe katılan polis eşleri ve çocukların üst yönetimle bir arada yemek yemekten duydukları memnuniyet gözlerden kaçmadı. Emniyet mensupları, meslek yaşamlarında ilk defa böyle bir uygulama ile karşılaştıklarını ifade etti.

Haberin DevamıReklam

İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, bu uygulamanın ilk kez yapıldığını, polislik mesleğini icra etmenin başlı başına meşakkatli bir görev olduğunu, kalabalık bir aileye sahip personelin hem çalışıp hem de ailelerine zaman ayırabilmelerinin takdir edilecek bir durum olduğunu belirtti.

Düzenlenen yemek organizasyonundaki amacın bir farkındalık oluşturmak olduğunu ifade eden Demir, kentin bugününün dünden daha güvenli olduğunu, yarınının ise daha da güvenli olacağını ve bunun da teşkilat mensupları ile Denizli halkının hep birlikte uyum içerisinde olmasıyla başarılabileceğini söyledi.