29.07.2021, Perşembe
25 °C / 40 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. YAŞAM
  4. /
  5. ASAYİŞ
  6. /
  7. Aynı yolda 1 yıl arayla 2...

Aynı yolda 1 yıl arayla 2 kazada, 2 kardeş can verdi

Haber Merkezi - 8 Mayıs 2018 Salı - 12:05 Aynı yolda 1 yıl arayla 2 kazada, 2 kardeş can verdi

Denizli-Ankara karayolunda meydana gelen trafik kazaları, bir yıl arayla iki kardeşi sevenlerinden koparıp aldı. Geçen yıl motosiklet kazasında hayatını kaybeden 21 yaşındaki Mücahit Güngör’den sonra, gece de ağabeyi 28 yaşındaki Ümit Güngör hayatını kaybetti.

A- A+

Denizli’de trafik canavarı dünden bu yana adeta kol geziyor. Acıpayam, Pamukkale ve Honaz ilçelerinde meydana gelen trafik kazalarının bilançosu 2 ölü, 17 yaralı oldu. Bu kazalardan en acısı Pamukkale’nin Pınarkent mahallesi yakınlarında yaşandı. Gece meydana gelen kazada, 28 yaşındaki Ümit Güngör’ün kullandığı otomobil, refüjü aşıp karşı şeride geçti. Kazada, sürücü yaşamını yitirdi.

AYNI YOLDA 2. ACI

Acı haber Güngör Ailesi’ne tez ulaştı. Bir yıl içinde iki evladını kaybetmenin acısını yaşayan aile, gözyaşları döktü, feryat edip ağıtlar yaktı. Geçen yıl 6 Temmuz’da Pamukkale’nin Güzelköy kavşağında meydana gelen kazada, Mücahit Güngör’ün kullandı 20 AJ 327 plakalı motosiklet ile kamyon çarpışmış, motosiklet sürücüsü ağır yaralandığı kazadan sonra kaldırıldığı hastanede 13 gün sonra hayatını kaybetmişti.

PLAKA SERİLERİ

Geçen yıl temmuz ayındaki kazada ölen Mücahit Güngör’ün kullandığı motosikletin plakası 20 AJ olarak başlıyordu. Geceki kazada yaşamını yitiren Ümit Güngör’ün kullandığı otomobilin plakasının serisi ise 20 AAJ idi.