Yeşilay Denizli Şubesi, bisiklet turu düzenliyor – D20Haber
25.05.2024, Cumartesi
14 °C / 28 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. SPOR
  6. /
  7. Yeşilay Denizli Şubesi, bisiklet turu düzenliyor

Yeşilay Denizli Şubesi, bisiklet turu düzenliyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 2 Mayıs 2024 Perşembe - 14:11Güncelleme: 2 Mayıs 2024 Perşembe - 14:11
Yeşilay Denizli Şubesi, bisiklet turu düzenliyor

Yeşilay Denizli Şubesi, sağlıklı bir yaşam için 5 mayıs Pazar günü bisiklet turu düzenleyecek. Şube başkanı Hakan Şirin, Denizlilileri bisiklet turuna katılmaya davet etti.

Yeşilay Denizli Şube Başkanı Hakan Şirin, bağımlılıklardan uzak, sağlıklı bir yaşam hedefiyle sürdürülen çalışmalardan biri olan bisiklet turunun 11’incisini 5 Mayıs Pazar günü 81 ilde eş zamanlı olarak düzenleneceğini bildirdi.

Şirin, Yeşilay Denizli Şubesi öncülüğünde gerçekleşecek turun saat 09.30 da Pamukkale Uyum Otel önünden başlayacağını, mesafenin 5 kilometre olarak belirlendiğini ifade etti.

Haberin DevamıReklam
Sporun sağlığın yanı sıra bağımlılıktan uzak bir yaşama katkı sağladığını kaydeden Şirin, “Yeşilay olarak beş bağımlılık alanında aralıksız mücadele ediyor, her bireyin iyi ve sağlıklı yaşaması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm insanlarımızda bağımlılıklardan uzak bir yaşam konusunda farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Bu konuda spor etkinlikleri düzenlemeye de büyük önem veriyor, artık geleneksel hale gelen Yeşilay Bisiklet Turu ile her yıl hep birlikte pedal çevirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu faydalı amaç için büyük bir heyecanla gerçekleştireceğimiz etkinliğimize tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz” dedi.