24.01.2022, Pazartesi
-7 °C / 2 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. SPOR
  6. /
  7. Sezonu kart görmeden tamamlayan Güney Eziler,...

Sezonu kart görmeden tamamlayan Güney Eziler, Yılın Fair Play Takımı oldu

Haber Merkezi - 26 Temmuz 2021 Pazartesi - 10:12 Sezonu kart görmeden tamamlayan Güney Eziler, Yılın Fair Play Takımı oldu

Osmaniye’de düzenlenen U15 Kızlar - Erkekler Hokey5s 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Türkiye Şampiyonası’nda mücadele eden Güney Eziler Spor Kulübü Türkiye 4’ncüsü olurken, yılın fair play takımı seçildi.

A- A+

Türkiye Hokey Federasyonu tarafından organize edilen U15 Kızlar – Erkekler Hokey5s 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Türkiye Şampiyonası, 12-15 Temmuz tarihleri arasında Osmaniye’de  yapıldı. Denizli’yi temsil eden Güney Eziler Spor Kulübü, şampiyonayı 4’ncülük ile kapattı.

Sezon boyunca oynadıkları tüm karşılaşmaları kart görmeden tamamlayan Eziler, 2020-2021 Yılın Fair Play Takımı seçildi.

Konuyla ilgili konuşan Güney Eziler SK Kurucusu ve Başkanı Suat Arı, takımı ile gurur duyduğunu dile getirdi. Arı, “Her zaman futbolcularımdan isteğim rakibe saygı çerçevesinde mücadele etmeleri ve asla hakem kararlarına itiraz etmemeleri yönünde olmuştur. sporcularım şampiyona boyunca kart görmedi. Ayrıca, 2020-2021 sezonunda hiçbir maçta kart görmeyerek Yılın Fair Play takımı seçildik. Bu bizim açımızdan gurur verici. Bu nedenle takımımı ve tüm emeği geçen çocukları kutluyorum. İnşallah bundan sonra bizi çok daha büyük başarılar bekliyor. Çünkü hedefi büyüttük” diye konuştu.

DENİZLİ (İHA)