22.10.2021, Cuma
10 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. SPOR
  6. /
  7. Sarayköy’de Milli Mücadele Turnuvası

Sarayköy’de Milli Mücadele Turnuvası

Haber Merkezi - 3 Mayıs 2017 Çarşamba - 13:49 Sarayköy’de Milli Mücadele Turnuvası

Sarayköy Belediyesi, Milli Mücadele Turnuvası düzenledi. 17 takımın mücadele edeceği turnuvanın ilk gününde 4 karşılaşma oynandı ve fileler 21 kez havalandı. Radyo 20 (Master) takımında yer alan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ise, attığı golle yerel yöneticiliğin dışında futbolda da başarılı olduğunu gösterdi.

A- A+

Sarayköy Belediyesi’nin, 24 Mayıs Milli Mücadeleye katılış yıldönümü dolayısıyla geleneksel hale getirdiği Milli Mücadele Turnuvası’nı bu yıl da oynanan 4 karşılaşmayla start aldı. 17 takımın katıldığı turnuvanın ilk gününde 8 takım mücadele etti.

Turnuvanın başlangıcında sporcular ile bir araya gelen Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “Öncelikle turnuvamıza katılan tüm takımlarımıza teşekkür ederim. Turnuvamız fairplay ve centilmenlik seviyesinde geçeceğine inanıyorum ve bu konuda bir şüphem yok. Önemli olan kardeşlik. Hepimiz iş hayatında yoğun çalışıyoruz. Burada bir nebze deşarj olacağız. Tekrar tüm takılarımıza başarılar diliyor; başarı, kardeşlik kazansın” dedi.

Haberin DevamıReklam

Konuşmanın ardından turnuvanın ilk maçı oynandı. Radyo 20 (Master) takımında 18 numaralı formayla mücadele eden Özbaş, maçın 24. dakikasında topu Karacadağlarspor’un filelerine bıraktı. Karşılaşma 5-2 Radyo 20’nin üstünlüğüyle sona erdi.

Turnuvanın ilk gününde alınan sonuçları şöyle:

Radyo 20 (Master) 5 – Karacadağlar 2

Özcan Büfe 2 – Lider Spor 2

Gençler Gücü 2 – Yıldırım Gümüş Spor 2

Genç Kıraathanesi 1- Albatros Liman hizmetleri 5