16.01.2021, Cumartesi
2 °C / 11 °C Denizli Hava Durumu

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket PAÜ Arena’da sahne alacak

Haber Merkezi - 16 Eylül 2019 Pazartesi - 13:39 Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket PAÜ Arena’da sahne alacak

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Manisa’da oynadığı iki hazırlık maçını da kazanan Denizli Basket, şimdi yeni bir turnuvaya hazırlanıyor.

A- A+

Hotel Angel’s Park tarafından düzenlenen turnuvanın maçları PAÜ Arena’da oynanacak. Turnuvada Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, 19 Eylül Perşembe günü saat 17.00’de Lokman Hekim Fethiye Belediye, 20 Eylül Cuma günü saat 19.00’da Petkim Spor ve 21 Eylül Cumartesi günü saat 14.00’de ligin güçlü ekiplerinden Konyaspor’la karşı karşıya gelecek. Sporseverler maçları ücretsiz olarak seyredecek.

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Baş Antrenörü Şahin Ateşdağlı, “Manisa’da gerçekleştirilen hazırlık maçlarının ikisini de kazandık. İki maçta da iyi bir oyun sergiledik. Daha da iyi olacağız. Şimdi önümüzde üçlü bir hazırlık turnuvası var. Evimizde oynayacağız. Sahada ne yapmamız gerekiyorsa onu yapacağız. Evimizdeki bu hazırlık maçlarına tüm Denizlilileri davet ediyorum” dedi.

2’DE 2 YAPTI

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, Manisa’da oynadığı iki hazırlık maçını da kazandı. İlk maçında Akhisar Basketbol 84-80 mağlup eden Denizli Basket, ikinci maçında Manisa Büyükşehir Belediye’yi 78-73 mağlup etti.