27.06.2022, Pazartesi
18 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. SPOR
  6. /
  7. Denizli’deki Beşiktaşlılar yemekte buluştu

Denizli’deki Beşiktaşlılar yemekte buluştu

Haber Merkezi - 28 Nisan 2017 Cuma - 17:39 Denizli’deki Beşiktaşlılar yemekte buluştu

Denizli Beşiktaşlılar Derneği’nin düzenlediği tanışma ve kaynaşma yemeği, Kara Kartal’ın taraftarlarını bir araya getirdi.

A- A+

Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulda başkanlığa Abdurrahman Tüfekçioğlu seçilirken, Mete Demirci, Bircan Öngör, Hasan Ozan Orpak, Hasan Aslan, Gürkan Gül, Mahmut Çatlık, Bora Sever, Özgür Çelik, Selim Arkan, Rasim Yağcı, Erhan Demirci ve Ahmet İşcan da yönetim kurulunda görev aldı. Yeni yönetim de siyah-beyaz renklere gönül verenleri yemekli etkinlikte bir araya getirdi.

İl genelinde yaklaşık 250 üyesi bulunan Denizli Beşiktaşlılar Derneği’nin yeni yönetimi ilk etkinliğini “Efendi Beşiktaşlılar Bir Araya Geliyor” adıyla düzenledi. Baro Lokali’nde gerçekleşen yemekte Beşiktaş marşları çalındı.

Haberin DevamıReklam

Denizli Beşiktaşlılar Derneği Genel Sekreteri Hasan Ozan Orpak, yemekte yaptığı konuşmada, “Türkiye genelinde milyonlarca Beşiktaşlılar olarak kocaman bir ailenin fertler gibiyiz. Bu gece bu dev ailenin Denizli’deki fertleriyle bir arada olmak istedik. Yolumuz çetin ve sonunda şampiyonluğa ulaşacağımıza inanıyorum. Beşiktaş Türkiye’deki başarılarını Avrupa’ya taşıyarak Türkiye’yi de gururlandıracaktır. Biz buna inanıyoruz” dedi.

Konuşmanın ardından sahne alan halk müziği sanatçısı Ozan Ozanca, Beşiktaşlıları şarkılarıyla davetlilere unutulmaz bir akşam yaşattı. Gecenin sonunda yapılan çekilişle çeşitli hediyeler sahiplerini buldu. Beşiktaşlılar, sezon sonunda takımlarının şampiyonluğa ulaşmanın ardından “Şampiyonluk Balosu”nda buluşma sözü de verdi.