23.10.2020, Cuma
18 °C / 28 °C Denizli Hava Durumu

Çal Belediyespor’a sahalarını açtılar

Haber Merkezi - 17 Ağustos 2017 Perşembe - 15:36 Çal Belediyespor’a sahalarını açtılar

Baklan Belediyesi’nden, Bölgesel Amatör Lig (BAL) takımlarından Çal Belediyespor’a jest. Sezona şampiyonluk parolası ile hazırlanan Çal Garası, Afyonkarahisar kampı öncesi Baklan ilçesinde bu yıl hizmete giren futbol sahasında antrenman yaptı.

A- A+

Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever, 2 haftadır yaptığı antrenmanlarla yeni sezon için güç depolayan Çal Belediyespor’u konuk etti. Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever, Çal Belediyespor Kulüp Başkanı Adnan Tatar, Baklan Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Kaymaz, Çal Belediyespor’un teknik heyet ve futbolcuları, antrenmandan sonra birlikte yemek yedi.

Yeni sezonda başarı dileklerini ileten Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever, Çal Belediyespor’dan bu sezon şampiyonluk beklediklerini, Baklan’ın enerjisi ve sinerjisi her daim Çal Belediyespor’un yanında olacağını söyledi.

Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan ise, “Çal Garası sadece Çal’ı değil tüm bölgeyi temsil ediyor. Çal, Bekilli, Baklan, Çivril, kısacası bu havzada yaşayan herkes ilçelerinin ismi farklı olsa da kardeştir. Hepimiz de aynı sokağın çocuklarıyız. Bizi misafir eden Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever’e ve Baklan Belediyesporlu yöneticilere teşekkür ediyoruz” dedi.

Çal Belediyespor’un Afyonkarahisar kampı 20 Ağustos’ta başlayacak.