27.06.2022, Pazartesi
18 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. SPOR
  6. /
  7. Atıcılıkta madalya sevinci

Atıcılıkta madalya sevinci

Haber Merkezi - 27 Nisan 2017 Perşembe - 10:50 Atıcılıkta madalya sevinci

Manisa’da düzenlenen Havalı Silahlar Bölgesel Grup Yarışmalarına katılan Denizlili 6 sporcu, madalya sevinci yaşadı. Fatma Demirhan ve Gülser Ay birincilik kürsüsünde yer aldı.

A- A+

Avcılık ve Atıcılık Federasyonu 2017 faaliyet programında yer alan Havalı silahlar Bölgesel Grup Yarışmaları eş zamanlı olarak ülke çapında 6 farklı ilde yapıldı. 32 sporcu ve 1 antrenörden oluşan Denizli ekibi, Manisa’da mücadele etti.

Gediz Spor Salonu Atıcılık Poligonu’ndaki müsabakalarda Denizli, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, İzmir ve Manisa’dan 119 sporcu, havalı tabanca ve havalı tüfekte kıyasıya mücadele etti.

Haberin DevamıReklam

Küçükler, yıldızlar ve büyükler kategorilerinde yapılan atışlar sonucunda, havalı tüfek yıldız bayanlar kategorisinde Fatma Demirhan birinci, havalı tüfek büyük bayanlar kategorisinde Düriyen Batum ikinci, havalı tabanca küçükler kategorisinde Gülser Ay birinci, havalı tabanca küçükler kategorisinde Alime Alacaba ikinci, havalı tabanca küçükler kategorisinde Burcu Çiftçi üçüncü ve havalı tabanca küçük erkekler kategorisinde Mustafa Yarez Şenkaya üçüncü oldu.