Topu antrenörün yüzüne attı, ortalık karıştı – D20Haber
08.12.2023, Cuma
8 °C / 12 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. SPOR
  6. /
  7. Topu antrenörün yüzüne attı, ortalık karıştı

Topu antrenörün yüzüne attı, ortalık karıştı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 18 Ekim 2023 Çarşamba - 14:27Güncelleme: 18 Ekim 2023 Çarşamba - 14:27
Topu antrenörün yüzüne attı, ortalık karıştı

Denizli 1. Amatör Küme’de Yeni Güneyspor ile MY Kocaçınarspor arasında oynanan maçta futbolcunun rakip takım antrenörünün yüzüne topu fırlatmasıyla başlayan gerginlikte saha karıştı. Çıkan tartışmalar nedeniyle karşılaşma bir süre durdu.

Denizli 1. Amatör Küme C Grubu 4. hafta maçında Yeni Güneyspor ile MY Kocaçınarspor, Güney’de karşılaştı. MY Kocaçınarspor Teknik Sorumlusu Muhsin Kayan, maçın 38. dakikasında taca çıkan topu eline alıp atışın gecikmesine neden olunca ortam bir anda gerildi. Gecikmeye sinirlenen ev sahibi takımın futbolcusu, Kayan’ın üzerine attı. Futbolcu ve antrenör arasında yaşanan itiş kakış, her iki tarafın araya girmesiyle büyümeden önlendi.

Pozisyonu değerlendiren maçın hakemi, oyuncuya kırmızı kart gösterdi. Yaşananlardan Kocaçınarspor Teknik Sorumlusu Muhsin Kayan’ı sorumlu tutan Yeni Güneyspor futbolcuları ve yöneticileri, hakeme tepki gösterdi. Hakem, bunun üzerine Yeni Güneyspor Yöneticisi Ercan Tavacı ile birlikte yedek kulübesindeki bir idareciyi daha kırmızı kartla cezalandırdı.

Haberin DevamıReklam
Gördüğü kırmızı kart sonrası öfkelenen Yeni Güneyspor Yönetici Ercan Tavacı, konuk ekibin yedek kulübesine yönelerek, olayların fitilini ateşleyen antrenörün üzerine yürüyünce, saha içi bir anda karıştı. Olaylara saha içi ve yakınlarında görevde bulunan güvenlik güçleri müdahale etti. Maçı izleyen taraftarlar da aşağıya inerek misafir takım yedek kulübesini ve tel örgüleri tekmeledi. Yaklaşık 10 dakika duran maç, olayların yatışması sonrasında kaldığı yerden devam etti.

DENİZLİ (İHA)