04.07.2020, Cumartesi
26 °C / 39 °C Denizli Hava Durumu

Yukatel’den “Denizlispor’a desteğimiz sürecek” açıklaması

Haber Merkezi - 30 Haziran 2020 Salı - 12:06 Yukatel’den “Denizlispor’a desteğimiz sürecek” açıklaması

Yukatel Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Karataş, Denizlispor Kulübü yönetimine olan güvenlerinin devam ettiğini belirterek, bundan sonra da desteklerini sürdüreceklerini söyledi.

A- A+

Avrupa’nın önemli telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Yukatel’in Denizlili Başkanı Süleyman Karataş, Denizlispor’a ana sponsorluğun yanı sıra forma reklamıyla da destek sağladıklarını ifade etti. Yeşil-siyahlı kulübe maddi desteklerinin süreceği mesajını veren Karataş, “Protokole imza attığımız gün ne hissediyorsak, bugün de aynı şeyleri hissediyoruz. Denizlispor Kulübü Başkanı Sayın Ali Çetin ve yönetim kurulu görevde kaldığı sürece desteğimizi sürdürmeye kararlıyız. Denizlispor Kulübü ile olan ilişkimiz imzaladığımız protokolle bağlı değil. Biz Yeşil siyahlı yönetimle gönül bağlılığı da kurduk. Sadece maddi anlamda değil, kulübün büyümesine katkı koyacak tüm projelerde yer almaya devam edeceğiz. Yukatel, hem Denizli hem de Türk futboluna olan desteğini sürdürmeye kararlı” dedi.

ÇETİN: ZORLUKLARI AŞMADAKİ GÜCÜMÜZ OLDU

Denizlispor tarihinin en önemli ana sponsorluk anlaşmasına kendi dönemlerinde imza koyduklarını kaydeden Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin ise, “Yukatel bize hem maddi hem de manevi güç verdi. Tüm dünyada etkisini sürdüren, her alanda olduğu gibi ekonomilerde de büyük hasarlara yol açan pandemi döneminde dahi, Yukatel’in tüm şartları zorlayarak verdiği destek zorlukları aşmamızda en büyük gücümüz oldu. Yukatel ile protokole attığımız imzaların dışında bir bağlılığımız var. Birlikte daha güzele yürüyeceğiz. Hemşehrimiz olan değerli kardeşim Yukatel Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yusuf Karataş’a yönetim ve camiam adına teşekkür ediyorum. Denizlispor Kulübü kendisine destek çıkanları asla unutmaz” diye konuştu.