26.10.2020, Pazartesi
14 °C / 27 °C Denizli Hava Durumu

Köşkteki yemekte bir araya geldiler

Haber Merkezi - 1 Ekim 2020 Perşembe - 17:30 Köşkteki yemekte bir araya geldiler

Yukatel Denizlispor Yönetim Kurulu üyeleri ile teknik heyet ve futbolcular, genç yönetici Yavuz Cinkaya’nın ev sahipliğinde verilen yemekte buluştu.

A- A+

Yeşil-siyahlı kulübün başkanı Ali Çetin, yönetim kurulu üyeleri, teknik direktör Robert Prosinecki, yardımcıları, futbolcular ve ailelerinin katıldığı Cinkaya Köşkü’ndeki yemeğe başkan yardımcısı Yavuz Cinkaya ev sahipliği yaptı. Bol bol futbolun konuşulduğu yemek samimi bir havada geçti.

Hafta sonu oynanacak İttifak Holding Konyaspor maçında galibiyet hedeflediklerini belirten kulüp başkanı Ali Çetin, “Sezona iyi bir başlangıç yapamadık. Ancak bu durum bizi asla umutsuzluğa sevk etmemektedir. Bu gibi durumları daha önceki yıllarda da yaşadık. Daha yolun başındayız ve önümüzde uzun bir sezon maratonu var. Biz teknik heyet ve futbolcularımıza olan inancımızı hiç kaybetmedik. Birlik beraberlik içerisinde ve çok çalışarak bugünleri geride bırakacağımızdan hiç şüphemiz yok. İttifak Holding Konyaspor maçını kazanarak çıkışa geçeceğiz” dedi.

Takım kaptanı Hugo Rodallega ise, arkadaşları adına yönetim kuruluna teşekkür ederek, ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarını ve galip gelmek için terlerinin son damlasına kadar savaşacakları sözünü verdi.