26.10.2021, Salı
10 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. FUTBOL
  6. /
  7. Horozkent’in kalecisi Sudenur Sözüdoğru, Galatasaray yolunda

Horozkent’in kalecisi Sudenur Sözüdoğru, Galatasaray yolunda

Haber Merkezi - 29 Eylül 2021 Çarşamba - 14:19 Horozkent’in kalecisi Sudenur Sözüdoğru, Galatasaray yolunda

Denizli’yi kadın futbolunda temsil eden ve 2. ligdeki tek temsilcisi Horozkentspor’un kalecisi Sudenur Sözüdoğru’nun Galatasaray’a transfer oluyor.

A- A+

Kısa bir süre önce kadın futbol takımını kuran Galatasaray, kadrosunu güçlendirecek transfer çalışmalarını sürdürüyor. Birçok ismi takibe alan sarı-kırmızılıların radarındaki isimlerden birisi de Horozkentspor’un kalecisi Sudenur Sözüdoğru. Galatasaray’dan gelen teklife Horozkentspor Kulübü yöneticilerinin olumlu baktığı bildirildi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Sudenur Sözüdoğru, yaklaşık sekiz yıldır formasını giydiği Horozkentspor’da çok güzel anıları bulunduğunu, kendisi için iyi bir aile ortamı olduğunu söyleyerek, yetişmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Haberin DevamıReklam

Transfer konusunda yaklaşık bir hafta önce görüşmelerin başladığını belirten Budenur, “Her iki kulüp anlaştı. İnşallah hayırlısı olur. Transfer konusunda destek olan herkese teşekkür ediyorum. Taraftarı olduğum bir takımın formasını giymek çok gurur verici bir durum. Transferim kesinleşir ve gidersem amacım çok çalışarak başarılı olmak ve Denizli’yi ve Horozkentspor’u en iyi şekilde temsil etmek olacak” dedi.

DENİZLİ (İHA)