30.06.2022, Perşembe
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. FUTBOL
  6. /
  7. Denizlispor’un transfer yasağı kalktı

Denizlispor’un transfer yasağı kalktı

Haber Merkezi - 11 Eylül 2020 Cuma - 16:02 Denizlispor’un transfer yasağı kalktı

Eski teknik direktörler Yücel İldiz ve Mehmet Özdilek ile futbolculara alacakları ödendi ve Yukatel Denizlispor’un transfer yasağı kalktı.

A- A+

Yeşil-siyahlı kulüp, ligin başlayacağı gün transfer yasağından kurtularak rahat bir nefes aldı. Denizlispor, daha önceki yılllardan kalan futbolcu alackları ile geçen sezon yollarını ayırdığı teknik direktörler Yücel İldiz ve Mehmet Özdilek’e ödenmesi gereken tazminatlar nedeniyle transfer yasağıyla karşı karşıyaydı. Bu ödemeler yapıldı ve yasağın kaldırıldığı açıklandı. Ödeme yapılan tutarın ise yaklaşık 10 milyon lira olduğu bildirildi.

Haberin DevamıReklam

Konuyla ilgili yeşil-siyahlı kulüpten yapılan açıklamada, “Geçmiş dönem teknik direktörlerimizden Yücel İldiz ve Mehmet Özdilek’in kulübümüzde görev yapmadıkları dönemlerdeki ödemelerini, kendilerinin talep ettikleri şekilde faizleriyle birlikte gerçekleştirerek bugün itibariyle transfer yasağımızı kaldırmış bulunuyoruz. Denizlispor camiası olarak bu zor günlerimizde yapılan müspet veya menfi hiçbir davranışı unutmayacağımızı kamuoyuyla paylaşmak isteriz” denildi