24.01.2022, Pazartesi
-7 °C / 2 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. FUTBOL
  6. /
  7. Denizlispor’un genel kurulu yine yapılamadı

Denizlispor’un genel kurulu yine yapılamadı

Haber Merkezi - 26 Temmuz 2021 Pazartesi - 21:48 Denizlispor’un genel kurulu yine yapılamadı

Süper Lig’den düşmesinin ardından kaderine terk edilen Denizlispor’un genel kurulu bir kez daha yapılamadı. Takımların transfer yapıp yeni sezon hazırlığına başladığı dönemde yeşil-siyahlıların yönetimsiz kalması, geride enkaz bırakıp giden Ali Çetin’e tepkileri giderek artırıyor

A- A+

Son olarak 2019-2020 ve 2020-2021 sezonlarında Süper Lig’de yer alan, ancak yönetim ve transfer hatalarıyla bir kez daha küme düşmeyle biten sonla karşılaşan Denizlispor’da tehlike giderek büyüyor. UEFA’da aldığı başarılı sonuçlarla bir dönem Türkiye’nin gururu olan 55 yıllık takım aylardır yönetimsiz ve bugün yapılması gereken genel kurul yine toplanamadı.

Transfer yapılamamasının yanı sıra, alacakları nedeniyle sözleşmelerini tek taraflı feshedip giden futbolculardan kalan milyon dolarlık faturalara eklenen yönetim krizi de yeşil-siyahlı kulübün geleceğiyle ilgili belirsizlikleri iyice artırmış durumda.

Genel kurulun toplanamamasının ardından kulüpten yapılan açıklamada, “Bugün saat 19.00’da Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Mehmet Gazi Salonu’nda yapılmasına karar verilen Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı, salt çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle ertelenmiştir. Ertelenen Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı, 3 Ağustos 2021 Salı günü saat 19.00’da aynı adreste yapılacaktır” denildi.