29.07.2021, Perşembe
25 °C / 39 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. FUTBOL
  6. /
  7. Denizlispor’u küme düşüren Çetin, çok yıpranmış

Denizlispor’u küme düşüren Çetin, çok yıpranmış

Haber Merkezi - 18 Haziran 2021 Cuma - 17:14 Denizlispor’u küme düşüren Çetin, çok yıpranmış

Denizlispor’u Süper Lig’den düşürüp ardından görevi bırakarak kulübü sahipsiz bırakan Ali Çetin, kendisini “bizi çok yıprattılar” diyerek savundu.

A- A+

Süper Lig’de küme düşen Denizlispor’un kulüp başkanlığını bırakan Ali Çetin, bir daha aday olma düşüncesi bulunmadığını söyledi. Çetin, yaptığı açıklamada, yeşil-siyahlı kulübün 16 Haziran’daki kongresinde aday çıkmadığını ve hala da bu göreve talip kimse olmadığını hatırlattı.

Hukuki durumun belirsizliğinin koruduğunu, avukatların mevzuatı incelediğini dile getiren Çetin, “Biz yönetim olarak göreve devam etmiyoruz. Denizlili büyüklerimiz, kentin en büyük markasına sahip çıkacaktır. Biz bu süreçte üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

Bundan sonra nasıl bir süreç işleyeceğini bilmediğini aktaran Çetin, “Bir daha aday olmayacağım. Biz yorulduk. Üç yıl aralıksız başkanlık yapmak kolay değil. Çok yıprattılar. Üzerimize çok geldiler ve bizi üzdüler. Yine de kongreye kadar ayakta dimdik durarak aslanlar gibi görev süremizi tamamladık. Gücümüz bu kadarına yetti.” değerlendirmesinde bulundu.

DENİZLİ (AA)