Bekir, takım arkadaşına kafa atıp burnunu kırdı – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. FUTBOL
  6. /
  7. Bekir, takım arkadaşına kafa atıp burnunu...

Bekir, takım arkadaşına kafa atıp burnunu kırdı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 1 Mart 2024 Cuma - 14:30Güncelleme: 1 Mart 2024 Cuma - 14:30
Bekir, takım arkadaşına kafa atıp burnunu kırdı

Denizlispor’da olaylı antrenman... Attığı gollerle dikkati çeken, ancak son haftalarda performans düşüklüğü gösteren Bekir Turaç Böke’nin, sert girdiği gerekçesiyle takım arkadaşı Ahmet Tekin’e kafa atıp burnunu kırdığı bildirildi.

Mücadele ettiği TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta 21 puanla 18. sırada yer alan ve düşme korkusunu en fazla yaşayan takımlardan olan Denizlispor’da, şimdi de iç huzursuzluk had safhaya ulaştı. Antrenman sırasındaki ikili mücadelede Bekir Turaç Böke, kendisine sert girdiği gerekçesiyle üzerine yürüdüğü Ahmet Tekin’e kafa attı. Genç futbolcunun burnunda kırık oluştuğu belirtiliyor.

Yaşanan bu gelişmeye taraftar gruplarından Yeşil Cephe tepki gösterdi. Denizlispor formasının değerine vurgu yapılan, yeşil-siyahlı formayı taşımanın yetenek kadar karakter de istediği belirtilerek, şöyle denildi:

“Mevcut transfer yasağı ve kulübün içinde bulunduğu çıkmazı göz önüne alarak bireysel performansını önceleyen ve takım içi huzursuzluk yaratanların bu camiada asla yeri yok.

Bu bağlamda takım arkadaşının kendisine antrenmanda sert girdiğini bahane ederek, üstüne gelip kafa atıp Ahmet Tekin kardeşimizin burnunun kırılmasına neden olan Bekir Turaç Böke’yi, bu olayların sineye çekilmesini isteyen Özcan Bizati’yi takımda görmek istemiyoruz.”

Bekir Turaç Böke, bu sezon oynadığı maçlarda 13 gol ile kırmızı grupta ilk sırada yer alıyor.