08.12.2022, Perşembe
6 °C / 15 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. FUTBOL
  6. /
  7. Denizlispor’da yönetim göreve devam edecek

Denizlispor’da yönetim göreve devam edecek

Haber Merkezi - 31 Mayıs 2022 Salı - 10:24 Denizlispor’da yönetim göreve devam edecek

Denizlispor Kulübü Başkanı Mehmet Uz, yönetim kurulu olarak göreve devam kararı aldıklarını açıkladı.

A- A+

Geçen hafta görevi bırakma ve olağanüstü genel kurula gitme açıklaması yapan Denizlispor Kulübü Başkanı Mehmet Uz’dan yeni bir açıklama geldi. Sezonu alınlarının akıyla tamamladıklarını, fedakarlıklarla takımın ligde tutulduğunu kaydetti.

Sezonun tamamlanmasının ardından çalışmalarına devam ettiklerini belirten Mehmet Uz, “Geçen hafta yaptığımız basın toplantısında göreve devam edip etmeme konusunda kısa sürede karar vereceğimi açıklamıştım. Geçen bir haftalık sürede önemli görüşmeler yaptık. Bu görüşmelerde şahsıma ve yönetim kuruluna destek konusunda olumlu sonuçlarla ayrıldık. Bunun yanı sıra göreve devam etmem konusunda kamuoyundan da büyük destekler geldi. Yaptığımız istişareler sonucunda kulübümüzü yeni bir belirsizliğe sokmamak için göreve devam etme kararı aldık” dedi.

Haberin DevamıReklam

Denizlispor’un olağanüstü kongreler kulübü olmaktan çıkması gerektiğini ifade eden Uz, “Kongrelerle kaybedilecek zamanımız yok. Bir gün değil, bir saat bile zaman kaybetmemek gerekiyor. Mevcut kadromuzu korumak için oyuncularımızın alacaklarını ödeyip, takımımızı Haziran ayı sonunda toplamak ve yeni sezon hazırlıklarına başlatmak istiyoruz. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. Kısa vadeli bu hedefimizin ardından orta ve uzun vadeli planlarımızın da çalışmalarını sürdüreceğiz. Bu çalışmalarımızın arasında şirketleşme çalışmaları da olacak” ifadelerini kullandı.

Uz, iş veya özel sebepleri dolayısıyla görev almayı düşünmeyenler ile yollarını ayırabileceklerini, gelişmelerle ilgili önümüzdeki günlerde kamuoyunu şeffaf bir şekilde bilgilendirmeyi sürdüreceklerini sözlerine ekledi.