Denizlispor’da yeni yönetim görev dağılımını yaptı – D20Haber
12.07.2024, Cuma
23 °C / 39 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. FUTBOL
  6. /
  7. Denizlispor’da yeni yönetim görev dağılımını yaptı

Denizlispor’da yeni yönetim görev dağılımını yaptı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 25 Haziran 2024 Salı - 16:55Güncelleme: 25 Haziran 2024 Salı - 16:55
Denizlispor’da yeni yönetim görev dağılımını yaptı

TFF 3. Lig'de mücadele edecek olan Denizlispor'da yapılan olağanüstü genel kurulun ardından yönetim kurulunda görev dağılımı gerçekleştirildi.

Bir ay arayla ikinci kez sandık başına giden Denizlispor yeni yönetim kurulu, Ahmet Yalın Yıldırım başkanlığında ilk toplantısını yaptı.

Görev dağılımının yapıldığı toplantının ardından kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Haberin DevamıReklam
Onursal Başkanlık görevine Mazlum Bababalım, Mali İşler Sorumlusu Mikail Altundaş,
Operasyon Sorumlusu: Kazım Berk Zoroğlu, Plan ve Proje Sorumluları Cem Öztürk ve Cengizhan Öztürk, Futbol Şube Sorumluları Güray Özkan, Hüseyin Yılmaz ve Ümit Alptekin, Tesis Sorumluları Çetin Kartal, Özcan Sarı ve Volkan Uzunay, Hukuk Sorumluları Anıl Aba ve Cengiz Kılıç, Basın Sorumluları Mehmet Çeşen ve Onur Oymak, Taraftar Sorumluları Ali Dedeşin ve Mesut Özkaya, Akademi ve Altyapı Sorumluları Nevzat Yılmaz, Kenan Kandemir ve Yaşar Yağız, Pazarlama Sorumluları Yılmaz Karakurt, Hikmet Gündüz ve Mehmet Ata Ezer, Yurt Dışı İlişkiler Sorumluları Mehmet İmamoğlu ve Murat Eriş, Store Sorumlusu İbrahim Okka, Marka ve İletişim Sorumlusu Ender Ayna, Stadyum Sorumlusu Okan Karcı, Sosyal Medya Sorumlusu Gökhan Çırak görevlerine getirilmiştir.”

DENİZLİ (İHA)