09.12.2022, Cuma
9 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. FUTBOL
  6. /
  7. Denizlispor’da Bakkal ile yollar ayrıldı

Denizlispor’da Bakkal ile yollar ayrıldı

Haber Merkezi - 24 Ekim 2022 Pazartesi - 14:18 Denizlispor’da Bakkal ile yollar ayrıldı

Denizlispor’da beklenen ayrılık gerçekleşti. Bu kararla ilgili “Kulübümüz, teknik direktörümüz Mesut Bakkal ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırma kararı almıştır” açıklaması yapıldı.

A- A+

Denizlispor’un aldığı başarısız sonuçlar, 2 puanla ligin dibine demir atılması ve son olarak Altınordu yenilgisi ile ayrılık sinyali veren Mesut Bakkal ile ilgili açıklama yapıldı. Denizlispor’dan yapılan açıklamada, “Kulübümüz, teknik direktörümüz Mesut Bakkal ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırma kararı almıştır. Mesut Bakkal ve ekibine katkılarından ötürü teşekkür ediyor, kariyerlerinde başarılar diliyoruz” denildi.

BAKKAL: İSTEDİĞİMİZ BAŞARIYI ELDE EDEMEDİK

Ayrılığın ardından veda mesajı yayımlayan Bakkal ise, “Genç yaşta futbolcu olarak kapısından içeri girdiğim, hem futbolcu hem de teknik adam olarak şampiyonluk sevinçleri yaşadığım, her zaman yuvam olarak gördüğüm ve bana ihtiyaç duyulduğunda şartsız, koşulsuz hizmet etmeyi üzerimde bir görev olarak gördüğüm Denizlispor Kulübünden bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım” dedi.

Haberin DevamıReklam

Geçen sezon yönetim, teknik heyet, futbolcu, kulüp çalışanları ve taraftarlar ile birlikte büyük bir başarıya imza attıklarını kaydeden Bakkal, “Bu sezon transfer yasağı başta olmak üzere, yaşanan sakatlıklar ve şanssızlıklar sebebiyle istediğimiz başarıyı elde edemedik. Bugüne kadar kulübümüzün menfaatleri neyi gerektiriyorsa hep o doğrultuda kararlar aldım. Geldiğimiz noktada başkanımızla görüşerek bir değişikliğe ihtiyaç olduğu konusunda hemfikir olduk. Karşılıklı anlaşarak ve helalleşerek yollarımızı ayırma kararı aldık” ifadelerini kullandı.

“Denizlispor benim yuvam. Burada olup olmamak bunu değiştirmez” diyen Bakkal, bugünlerin geride kalacağına belirterek, Denizlispor’a başarılar diledi.