04.10.2022, Salı
16 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. FUTBOL
  6. /
  7. Denizlispor’da sakat futbolcu sayısı 4’e yükseldi

Denizlispor’da sakat futbolcu sayısı 4’e yükseldi

Haber Merkezi - 22 Eylül 2022 Perşembe - 15:28 Denizlispor’da sakat futbolcu sayısı 4’e yükseldi

Denizlispor, transfer yapamadığı için kısıtlı kadroyla yoluna devam etmeye çalışırken, peş peşe yaşanan sakatlıklar da teknik heyetin elini kolunu iyice bağladı.

A- A+

Transfer yasağı nedeniyle takıma takviye yapamayan ve yoluna geçen sezonun kadrosuyla devam eden yeşil-siyahlı takımın şimdi de artan sakat futbolcu sayısıyla başı dertte.

ÖZER ÖZDEMİR’İN DURUMU

Sağ üst adalesinde kanama tespit edilen ve Gençlerbirliği maçında kadroda yer almayan Özer Özdemir, fizyoterapistler eşliğinde çalışmalarını sürdürüyor. Özer, gelecek hafta takımla çalışmalara başlayacak.

KAPTAN, BU HAFTA YOK

Sol arka adalesinde zorlanmaya bağlı ödem oluşan Oğuz Yılmaz da fizyoterapistler eşliğinde çalışmalarını sürdürüyor. Takım kaptanı, gelecek hafta takımla çalışmalara başlayacak.

Haberin DevamıReklam

MAYİ’NİN TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Gençlerbirliği maçında sakatlanarak oyundan çıkan ve yapılan tetkikler sonucunda sağ ayak başparmağında ödem oluştuğu tespit edilen Kevin Mayi’nin tedavisi sürüyor.

DJEDJE 2 HAFTA SONRA TAKIMLA ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAK

Sezon başında sol kasık tendonunda kopma meydana gelen Brice Florentin Dja Djedje, fizyoterapistler eşliğinde çalışmalarını sürdürüyor. 2 hafta sonra takımla çalışmalara başlayacak.