12.08.2022, Cuma
22 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. FUTBOL
  6. /
  7. Denizlispor’da Mesut Bakkal dönemi

Denizlispor’da Mesut Bakkal dönemi

Haber Merkezi - 26 Ocak 2022 Çarşamba - 12:30 Denizlispor’da Mesut Bakkal dönemi

Altaş Denizlispor, takımın başına Mesut Bakkal’ı getirdi. Denizlispor’da uzun yıllar futbol da oynayan Mesut Bakkal ile sezon sonuna kadar anlaşma sağlandı.

A- A+

D20HABER.COM’un “Mesut Bakkal tamam, resmi açıklama bekleniyor” başlığıyla duyurduğu haberin ardından bugün o açıklama geldi. Fatih Tekke ile yolların ayrılmasıyla teknik direktör arayışına giren Denizlispor, görüşmelerin sonunda deneyimli teknik adam ile sözleşme imzaladı.

Yeşil-siyahlı takımda uzun yıllar forma giyen, teknik direktör olarak da 2008-2009 sezonunda görev yapan Mesut Bakkal, Haluk Ulusoy Tesisleri’nde düzenlenen törenle resmi sözleşmeye imza attı. Sözleşmenin sezon sonuna kadar olduğu açıklandı.

İmza töreninde konuşan Denizlispor Kulübü Başkanı Mehmet Uz, Mesut Bakkal’ın bugüne kadar hem futbolcu hem de teknik adam olarak bu camiaya büyük hizmetler verdiğini belirterek, “Teknik direktör Fatih Tekke ile yollarımızı ayırdıktan sonra Mesut Bakkal hocamızla görüşmeler yaptık. Bu görüşmelerimiz sonunda hocamız Denizlispor’da görev almaktan mutluluk duyacağını söyleyerek, görevi kabul etti” dedi.

Haberin DevamıReklam

Hedeflerinin ligde kalmak olduğunu yineleyen Uz, “Mesut Bakkal hocamız tecrübeli, deneyimli ve kulübümüze büyük hizmetler veren birisi. Kulübümüze büyük katkılar sağlayacağından hiçbir şüphemiz yok. Görüşmelerimiz sırasında maddi şartlar değil, takımımızın durumu ve hedefe ulaşmak için neler yapılabileceği konularının konuşulması, kendisinin kulübümüze hizmet etme noktasındaki niyetini ve çabasını gösterdi. Bizimle yol arkadaşı olma teklifimizi kabul etmesi dolayısıyla kendisine teşekkür ediyorum. İnşallah iki taraf için de hayırlı bir dönemi olacak” diye konuştu.

Teknik direktör Mesut Bakkal da, yeniden Denizlispor’da görev alacağı için mutlu olduğunu ifade etti.