09.03.2021, Salı
5 °C / 17 °C Denizli Hava Durumu

Denizlispor’da 3 yönetici istifa etti

Haber Merkezi - 7 Şubat 2021 Pazar - 19:15 Denizlispor’da 3 yönetici istifa etti

Yukatel Denizlispor'da istifa şoku. 1-1 biten Antalyaspor maçının ardından yönetim kurulundan istifa açıklaması geldi.

A- A+

Ligde zor günler yaşayan, maddi sıkıntılar nedeniyle ocak döneminde beklenen transferleri yapamayan yeşil siyahlı kulüpte, başkan Ali Çetin’in yönetim anlayışı da problem yaratıyor. Bunun sonucunda bugün 3 yönetim kurulu üyesi istifa ettiklerini açıkladı. Yavuz Cinkaya, Uğur Bağbaşlıoğlu ve Serkan Başbuğ’un istifayla ilgili ortak açıklaması şöyle:

“Kulübümüzün hak ettiği Süper Lig’de hayalini kurduğumuz başarılara ulaşmak üzere başkanımız Ali Çetin’in teklifi ile yola çıktığımız bu önemli yolda bugün itibari ile yollarımızı ayırdığımızı siz değerli basın mensupları ve taraftarlarımızla paylaşmak istiyoruz.

Biz göreve geldiğimiz günden itibaren maddi manevi mesai saati gözetmeksizin Denizlispor’umuzun başarısı için mücadele ettik fakat özellikle son zamanlarda yaşanan gelişmelerden, yönetim tarzı ve fikir ayrılıklarımızdan dolayı takımımıza daha fazla faydalı olamayacağımızı anladığımız için, bu şanlı görevi bırakma kararı almış bulunmaktayız. Her zaman bizlere iş düştüğünde Denizlispor’umuza hizmet edeceğimizden kimsenin kesinlikle şüphesi olmasın.

Bugüne kadar çalıştığımız değerli yönetim kurulu üyelerine, kulüp çalışanlarımıza ve her zaman yanımızda olan basın mensuplarına ve hiçbir zaman yeri dolmayacak olan cefakar taraftarlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Güzel günlerde görüşmek üzere…”