21.05.2022, Cumartesi
12 °C / 28 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. FUTBOL
  6. /
  7. Denizlispor ve Uygun’dan “evde kal” çağrıları

Denizlispor ve Uygun’dan “evde kal” çağrıları

Haber Merkezi - 23 Mart 2020 Pazartesi - 10:12 Denizlispor ve Uygun’dan “evde kal” çağrıları

Yukatel Denizlispor Kulübü ve teknik direktör Bülent Uygun, coronavirüs önlemlerine destek için Denizlililere “#evdekal” çağrısı yaptı

A- A+

Yeşil-siyahlı kulüpten yapılan açıklamada, “Eli öpülesi, 65 yaş üstü değerli büyüklerimiz; bugünlerde öncelikle kendi sağlığınız için evde kalmalı, devletimizin sizleri korumak amaçlı almış olduğu karara uymalısınız. Bugünlerde evde çok sıkıldığınızı biliyor ve ilk seyircili maçımızda sizleri misafir etmekten onur duyacağımızı bilmenizi istiyoruz” denildi.

Açıklamada, bir sürprize de yer verilerek “65 yaş üstü siz değerli taraftarlarımızın biletlerini ücretsiz yükleyeceğimiz, stadyumda sizlere sıkı sıkı sarılarak hasret gidereceğimiz ilk seyircili maçımızı sabırsızlıkla bekliyor, o zamana kadar kendinize çok iyi bakmanızı diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

BÜLENT UYGUN’DAN VİDEOLU ÇAĞRI

Teknik direktör Bülent Uygun da videolu çağrısında, “Canım Türkiyem lütfen evinde kal. Sevgili Denizlililer, Allah rızası için evinizde kalın. Bu bir grip virüsü değil, öldürücü bir salgın. Hepiniz birer doktor gibi hijyeninizden sorumlusunuz. O yüzden evinezde kalın, sağlıcakla kalın, Allah rızası için kalın. Ülken için, vatan için, bütün sevdikleriniz için lütfen evinizde kalın. Birbirinizle bir arada kaldığınızda da sevgiyle bakın, aşkla bakın, son kezmiş gibi, ilk kezmiş gibi bakın, sağlıcakla kalın” dedi.