28.05.2023, Pazar
16 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. FUTBOL
  6. /
  7. Ertuğrul: Hedef ve planlama 2. lige...

Ertuğrul: Hedef ve planlama 2. lige göre

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 23 Nisan 2023 Pazar - 21:28Güncelleme: 23 Nisan 2023 Pazar - 21:29
Ertuğrul: Hedef ve planlama 2. lige göre

Denizlispor Teknik Sorumlusu Bülent Ertuğrul, Bodrumspor maçının ardından yaptığı açıklamada, takımda hedef ve planlamanın gelecek sezon oynayacakları 2. lige göre yapıldığını söyledi.

Yeşil-siyahlıların 1-0 yenildiği Bodrumspor karşılaşması sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Ertuğrul, Bodrumspor’un orta alan baskısını çok doğru yapan, ikinci bölgeden üçüncü bölgeye geçiş oyununu çok iyi oynayan bir takım olduğunu ifade etti.

Bodrumspor karşısında kurguladıkları bir oyunu sergilediklerini kaydeden Ertuğrul, “Birinci bölgede doğru savunma ile hızlı ataklar yapmayı planladıklarını, hafta içinde de buna uygun antrenmanlar yaptıklarını belirtti.

Karşılaşmaya altyapıdan 6 oyuncuyla çıktıklarını, maç sonunda toplamda bu sayının 9 olduğunu söyleyen Ertuğrul, “Bu oyuncuları yetiştirip, geliştirip sportif başarı elde etmek zorundayız. Bir sonraki sene bir alt ligde oynayacağız. Hedeflerimiz ve planlarımız bu istikamette. Biraz zamana ihtiyacımız var. Süreç içerisinde bunlar gelişecek oyuncular. Denizlispor'un geleceği bizim altyapımıza bağlı. Çünkü önümüzdeki dönemde transfer yasağımız var. Futbolcu kardeşlerime güveniyorum. Daha çok mesai harcayıp, daha çok çalışıp Denizlispor'u layık olduğu yere getireceğiz” dedi.