22.10.2020, Perşembe
18 °C / 28 °C Denizli Hava Durumu

Prosinecki: Mücadelemiz umut verici

Haber Merkezi - 4 Ekim 2020 Pazar - 17:14 Prosinecki: Mücadelemiz umut verici

Ligde henüz galibiyeti bulunmayan ve 4 maçta rakip kalelere sadece bir gol atabilen Yukatel Denizlispor, İttifak Holding Konyaspor maçında da umduğunu bulamadı. Ama teknik direktör Robert Prosinecki, hayal tüccarı gibi konuşmayı sürdürüp, maçın ardından “mücadelemiz umut verici” değerlendirmesini yaptı.

A- A+

Süper Lig’in 4. haftasında konuk ettiği İttifak Holding Konyaspor’la 0-0 beraber kalan Yukatel Denizlispor’un teknik direktörü Robert Prosinecki, sergiledikleri performansın gelecek adına kendisini umutlandırdığını söyledi.

Prosinecki, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, takım olarak iyi mücadele etmeye çalıştıklarını kaydetti. “Bir puandan daha fazlasını istiyorduk” diyen Prosinecki, şöyle konuştu:

“Mücadelemiz umut verici. Herkes kazanmak istedi. Birkaç şans bulduk. Daha fazla şans bulabilir ve değerlendirebilirdik. Bununla alakalı 2 haftalık bir sürecimiz var. Gerekli analiz ve çalışmaları yapıp, istediğimiz futbolu ortaya koyabilmek için daha çok çalışacağız. Benim beklentimin altında bir performans gösteriyoruz. Bizim takımımızın kalitesi çok yüksek. Bu kadar kaliteli futbolcuya sahip olup da bu kadar az üretmek güzel değil. Önümüzdeki süreçte daha çok çalışacağız ve kendimizi geliştireceğiz.”

DENİZLİ (AA)