Denizlispor Teknik Direktörü Bizati’den kenetlenme çağrısı – D20Haber
18.06.2024, Salı
24 °C / 41 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. FUTBOL
  6. /
  7. Denizlispor Teknik Direktörü Bizati’den kenetlenme çağrısı

Denizlispor Teknik Direktörü Bizati’den kenetlenme çağrısı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 23 Kasım 2023 Perşembe - 14:17Güncelleme: 23 Kasım 2023 Perşembe - 14:18
Denizlispor Teknik Direktörü Bizati’den kenetlenme çağrısı

Denizlispor Teknik Direktörü Özcan Bizati, taraftarı Düzce Cam Düzcespor maçında destek vermeye çağırırken, “Denizlispor Türk futbolunun önemli camialarından biri. Bu markayı layık olduğu yerlere taşımak için çıktığımız bu yolda tüm camianın kenetlenmesine ihtiyacımız var" dedi.

TFF 2.Lig Kırmızı Grup 15.hafta maçında Pazar günü Düzce Cam Düzcespor’u konuk edecek olan Denizlispor, maçın hazırlıklarını Haluk Ulusoy Tesislerinde teknik direktör Özcan Bizati nezaretinde sürdürüyor.

Daha önce de Denizlispor’da görev yaptığını ve kulübe uzun vadeli planlarla geldiğini belirten Bizati, “Teklif geldiğinde, maddi konuları konuşmadan kulübümüzü daha üst liglere taşıma konusunda yönetime plan ve düşüncelerimi ilettim. Olumlu cevap alınca görevi kabul ettim. O yüzden 3 yıllık bir anlaşma yaptık” dedi.

Kısa vadede yapılması gerekenler üzerine yoğunlaştıklarını kaydeden Bizati, “Takımımızın sahada gereken mücadeleyi verip bir an önce alt sıralardan kurtulmasını sağlamak. Bülent Ertuğrul ve ekibine takımın oluşmasında ve buralara gelmesinde verdikleri emekler dolayısıyla teşekkür ediyorum. Artık geriye bakmadan çalışmamız ve çalışmalarımızın karşılığını almamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Haberin DevamıReklam
Takımdaki oyuncuların çalışma temposundan ve isteğinden memnun olduğunu dile getiren Bizati, şunları söyledi:

“Önümüzde puan cetvelindeki rakiplerimizden Düzce Cam Düzcespor ile oynayacağımız kritik bir maç var. Saha ve seyirci avantajını iyi şekilde kullanarak galip gelmek, uzun süredir devam eden kazanamama stresini üstümüzden atarak çıkışa geçmek istiyoruz. İyi günde kötü günde hem takımının arkasında olan vefakar taraftarlarımızı destek vermeye davet ediyorum. Tribündeki coşku ve destek sahaya da olumlu şekilde yansıyacaktır. Denizlispor Türk futbolunun önemli camialarından biri. Bu markayı layık olduğu yerlere taşımak için çıktığımız bu yolda tüm camianın kenetlenmesine ihtiyacımız var.”