09.08.2022, Salı
23 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. FUTBOL
  6. /
  7. Bakkal: Tesislerde yatıp kalkıyoruz

Bakkal: Tesislerde yatıp kalkıyoruz

Haber Merkezi - 13 Temmuz 2022 Çarşamba - 11:12 Bakkal: Tesislerde yatıp kalkıyoruz

Denizlispor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, başarılı olmaya odaklandıklarını, bunun için de sezon hazırlıklarına başladıkları günden itibaren disiplinli bir şekilde çalıştıklarını ve tesislerde yatıp kalktıklarını belirtti.

A- A+

Yeni sezon hazırlıklarına Haluk Ulusoy Tesislerinde devam eden Altaş Denizlispor, 15-25 Temmuz tarihleri arasında Burdur’da yapılacak sezon başı kampı öncesi güç depolamaya devam ediyor.

Sezon hazırlıklarıyla ilgili açıklama yapan teknik direktör Mesut Bakkal, Burdur kampında teknik taktik çalışmalarının yanı sıra, mental olarak da takımı lige hazırlamayı hedeflediklerini söyledi.

Yaklaşık 20 gündür kulüp tesislerinde çalıştıklarını anımsatan Bakkal, “Denizli’deki çalışmalarımız fiziksel olarak hazır hale gelme ve güç toplama çalışmalarıydı. Burdur kampında daha çok teknik taktik çalışmalarımız olacak. Belirlediğimiz oyun kurgumuzu sahaya yansıtma ve gerektiğinde rotasyona gitme konularında Burdur kampı bize büyük katkı verecek. Kampta çalışmalarımızın ağırlığını bunlar teşkil edecek. Oynayacağımız hazırlık maçlarında da, yapmak istediklerimizi sahaya yansıtmaya çalışacağız. Futbolcularımızı fiziksel ve teknik-taktik kadar mental olarak da hazır hale getirmek istiyoruz. Bazen toplantılarla bazen de birebir görüşmelerle bu konuda da iyi yol aldığımıza inanıyorum” dedi.

Haberin DevamıReklam

Teknik direktörlük hayatı boyunca disiplin ve çok çalışmaktan asla taviz vermediğini kaydeden Bakkal, “Ne iş yaparsak yapalım, başarılı olmak için rehavete kapılmadan çok çalışmamız gerekiyor. Sezon hazırlıklarına başladığımız saatten itibaren tesislerde yatıp kalkıyoruz. Verilen bu emeklerin heba olmaması lazım. Belirlediğimiz plan ve program dahilinde sezon öncesi kampımızı kazasız belasız tamamlayarak lige hazır hale gelmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.