05.02.2023, Pazar
0 °C / 4 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. FUTBOL
  6. /
  7. Bulak’tan mağlubiyet yorumu: Oynadılar, kazandılar

Bulak’tan mağlubiyet yorumu: Oynadılar, kazandılar

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 13 Ocak 2023 Cuma - 23:52Güncelleme: 13 Ocak 2023 Cuma - 23:52
Bulak’tan mağlubiyet yorumu: Oynadılar, kazandılar

Spor Toto 1. Lig'in 20. haftasında konuk ettiği Eyüpspor'a 1-0 yenilen Altaş Denizlispor'un teknik direktörü Giray Bulak, maçın ardından yaptığı açıklamada, "Tebrik ediyoruz. Oynadılar, kazandılar. Söyleyecek çok fazla bir şey yok " dedi

Giray Bulak, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, maçı kaybettikleri için üzgün olduklarını söyledi.

Maçın konuşmasını sonraya bırakıp gerçekleri konuşmak istediğini aktaran Bulak, hakemin net penaltıyı nasıl görüp neden penaltı veremediğine anlam veremediğini anlattı.

Bugün mağlup olduklarını belirten Bulak, “Yakalandığımız pozisyonlar oldu. Ama dürüstçe mücadele ettik. Belki çok pozisyon üretemedik diğer maçlara göre. Karşımızda güçlü bir takım var. O değişiklik yapıyor. Bizim elimiz kolumuz bağlı, transfer hesabımız var. Oyuncu alamıyoruz. Ama hiç olmazsa oyuncu yetiştiriyoruz. Alttan oyuncu alıyoruz. Yürekli oynamaya çalışıyoruz. Çocuklarımızı yüreklendiriyoruz. Ne var yani? Şimdi bir tarafta küme düşme barajında olan bir takım bir tarafta da lider takım.” diye konuştu.

Haberin DevamıReklam

Bulak, rakibi bloke etmeye çalışırken karşılarına başka şeyler çıktığını belirterek, “Onun için çok fazla konuşmanın daha alemi manası yok. Biz bu hafta konuşacağız. Bizden sonra başkası konuşacak. Bizden geçen hafta başkaları konuştu. Herkese bir şeyler söyleniyor zaten. Tebrik ediyoruz. Oynadılar, kazandılar. Söyleyecek çok fazla bir şey yok.” ifadelerini kullandı.

DENİZLİ (AA)