15.08.2022, Pazartesi
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. FUTBOL
  6. /
  7. Denizlispor Burdur’da kamp yapacak, 5 hazırlık...

Denizlispor Burdur’da kamp yapacak, 5 hazırlık maçı oynayacak

Haber Merkezi - 1 Temmuz 2022 Cuma - 10:53 Denizlispor Burdur’da kamp yapacak, 5 hazırlık maçı oynayacak

Denizlispor, yeni sezon hazırlıklarının ikinci bölümünü Burdur’da yapacağı 10 günlük kampla sürdürecek.

A- A+

Denizlispor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, yeni sezon hazırlıklarıyla ilgili açıklamasında, çalışmalara 25 Haziran’da başladıklarını, her gün iki antrenmanla hazırlıkları sürdürdüklerini, oyuncuların gösterdiği performanstan memnun olduğunu söyledi.

Her geçen gün daha iyi olmak için program dahilinde çalıştıklarını anlatan Bakkal, sezon öncesi kampını Kurban Bayramı’ndan sonra 15-25 Temmuz tarihleri arasında Burdur’da yapacaklarını, burada 5 hazırlık karşılaşması oynamayı planladıklarını, bu maçların sezon öncesi takımın durumuyla ilgili daha net veriler sağlayacağını belirtti.

Burdur kampında hem fizik kondisyon olarak daha hazır hale gelecek hem teknik taktik çalışmalarımızı geliştirecek hem de eksiklerimizi görme ve giderme fırsatı bulacağız” diyen Bakkal, sezon öncesi ne kadar hazır olur ve lige o oranda hazır girilirse hedefe ulaşma konusunda işlerinin kolaylaşacağını ifade etti.

Haberin DevamıReklam

Taraftarlara da çağrıda bulunan teknik direktör Bakkal, “Geride kalan sezonun son 15 maçlık periyodunda ortaya koyduğumuz mücadele ve elde ettiğimiz başarıda taraftarlarımızın büyük katkısı oldu. Onlar bana hep güvendi ve her şartta destek oldu. Kendilerine bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Aynı desteği sürdüreceklerinden zerre şüphem yok. Kulübümüz kombine biletleri satışa çıkardı. Taraftarlarımızın mümkünse kombine bilet, değilse de maç maç biletlerini alarak tribünleri doldurmalarını ve desteklerini sürdürmelerini istiyorum. Saha içi başarı sadece saha içindeki mücadeleyle kazanılmaz. Yönetiminden teknik heyetine, futbolcusundan taraftarına, kulüp çalışanlarından basınına kadar tüm paydaşlar birlik beraberlik içinde olduğunda, inanıyorum ki daha güzel başarılara imza atacağız” dedi.