29.11.2022, Salı
9 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. SPOR
  4. /
  5. FUTBOL
  6. /
  7. Denizlispor, Mesut Bakkal ile yeniden anlaştı

Denizlispor, Mesut Bakkal ile yeniden anlaştı

Haber Merkezi - 15 Haziran 2022 Çarşamba - 21:20 Denizlispor, Mesut Bakkal ile yeniden anlaştı

Denizlispor Kulübünden beklenen açıklama yapıldı ve teknik direktör Mesut Bakkal ile yeniden anlaşıldığı bildirildi.

A- A+

Denizlispor, teknik direktör Mesut Bakkal ile anlaşmaya vardı. Geçtiğimiz sezon 15 haftada topladığı 30 puanla yeşil-siyahlı takımın ligde kalmasında en büyük pay sahiplerinden olan teknik direktör Mesut Bakkal, futbolcu ve teknik adam olarak bir kez daha “evet” dedi.

Kulüp başkanı Mehmet Uz, konuyla ilgili “Sezon bittikten sonra hocamızla sürekli temas halindeydik. Bizim kendisiyle yola devam etme isteğimiz, kendisinin de ‘burası benim kulübüm’ dediği Denizlispor’da görevini sürdürme arzusu vardı. Hocamız sezon biter bitmez, kadronun korunması konusunda açıklama yapmıştı. Bizim de ilk hedefimiz buydu. Temaslarımızın büyük bölümünde hep bu konu üzerinde çalıştık. Teknik direktörümüz Mesut Bakkal, geçtiğimiz sezon olduğu gibi, hiçbir maddi şart öne sürmeden görevi kabul etti. Hocamız bir kez daha Denizlispor’a olan sevgisini ortaya koydu” açıklamasını yaptı.

Haberin DevamıReklam

Görüşmelerde maddi konulara neredeyse hiç değinmediklerini belirten Uz, “Kulübün menfaatleri çerçevesinde karşılıklı olarak neler yapabileceğimiz konuşuldu. Ortak hedef Denizlispor’un başarısı olunca diğer konular hep arka planda kaldı ve hocamız takımın başında kaldı. Kendisine gösterdiği fedakarlık, bizimle çalışma isteği ve güveni ile kulübe olan bağlılığından dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa sürede imzaları atarak işin resmi prosedürünü de halledeceğiz. Aldığımız kararın herkes için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.